Serwery NAS firmy QNAP - oficjalna strona w Polsce (NAS)

Language

Dwa razy wyższa wydajność w codziennym zarządzaniu plikami

QNAP NAS to najlepsze centrum plików do przechowywania zasobów cyfrowych w pracy i w domu. Udostępnia narzędzia podnoszące produktywność, które służą do organizowania plików, udostępniania, współpracy i zarządzania, dzięki czemu wykonywanie codziennych zadań jest prostsze.

Zarządzanie plikami

Uproszczone organizowanie plików dzięki aplikacji QfilingUproszczone organizowanie plików dzięki aplikacji Qfiling

Gdy QNAP NAS pełni funkcję magazynu plików, możliwość ich efektywnego organizowania ma podstawowe znaczenie dla zarządzania dokumentami i używania ich. Jeśli ogromne ilości plików są rozproszone po wielu folderach, z czasem coraz trudniej jest kategoryzować i archiwizować je, a do tego zajmuje to coraz więcej czasu. Dzięki aplikacji Qfiling organizowanie plików jest teraz zautomatyzowane i efektywne. 
» Więcej informacji


Wymagania systemowe: Przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji Qfiling należy zainstalować Qsirch. Obsługiwane są serwery NAS x86 z co najmniej 2 GB pamięci RAM.

 • Kategoryzacja i archiwizacja

  W Qfiling dostępne są takie kategorie, jak obrazy, wideo, muzyka i dokumenty. Po skonfigurowaniu aplikacji Qfiling pliki w wybranych folderach będą automatycznie archiwizowane w katalogach odpowiadających tym kategoriom.

 • Harmonogram i wyniki

  Można ustawić godzinowy, dzienny, tygodniowy lub miesięczny harmonogram archiwizacji. System będzie automatycznie przetwarzał zadanie archiwizacji w tle.

 • Elastyczne przesyłanie plików

  Qfiling działa nie tylko na lokalnym serwerze NAS, ale również na zewnętrznych urządzeniach magazynujących i zdalnych jednostkach NAS. Do folderu docelowego będą przenoszone lub kopiowane tylko te pliki, które są zgodne z wybranymi kategoriami.

[Porada] Jeśli używasz grupy VJBOD, możesz elastycznie rozszerzyć pojemność pamięci masowej serwera NAS o niewykorzystane miejsce na innym serwerze QNAP NAS, dzięki czemu nie będziesz się martwić o to, czy zabraknie Ci miejsca podczas przesyłania plików z wielu urządzeń za pomocą aplikacji Qfiling.

Qsync — łatwiejsze synchronizowanie plików między wieloma urządzeniamiQsync — łatwiejsze synchronizowanie plików między wieloma urządzeniami

Qsync ma teraz udoskonalony interfejs użytkownika i większą wydajność. Oferuje różne sposoby łatwej i szybkiej synchronizacji plików oraz udostępniania plików w grupach na różnych urządzeniach, co znacznie ułatwia współpracę i działanie w zespole.  
» Download Qsync for Mac

Qsync — łatwiejsze synchronizowanie plików między wieloma urządzeniami
 • Szybsze synchronizowanie plików

  Nowa struktura folderów grupowych znacznie poprawia stabilność i szybkość synchronizacji.

 • Automatyczne odzyskiwanie

  Jeśli podczas synchronizowania plików wystąpią problemy, system wykryje je i spróbuje automatycznie usunąć w celu uniknięcia awarii.

 • Kompresowanie i przekazywanie

  Qsync może kompresować wiele małych plików, dzięki czemu synchronizowanie ich może trwać nawet trzy razy krócej niż wcześniej.

File Station — większa elastyczność File Station — większa elastyczność

Działająca w przeglądarce aplikacja File Station umożliwia łatwe wysyłanie i pobieranie plików oraz zarządzanie nimi na serwerze QNAP NAS wszędzie tam, gdzie jest dostępne połączenie z Internetem. Plikami można centralnie zarządzać nie tylko na serwerze NAS, ale również w usługach publicznych i innych usługach chmurowych. Sprawdź, dlaczego nowe funkcje i architektura zapewniają lepszą i bezproblemową obsługę.

File Station — większa elastyczność
 • Integracja z usługami chmurowymi

  Bezpośrednio przeglądaj i przesyłaj pliki między swoim serwerem NAS a usługami w chmurze publicznej. Obsługuje Dysk Google, Dropbox®, Microsoft® OneDrive®, Box®, Yandex® Disk i Amazon® Drive — a system QTS 4.3.3 dodatkowo zapewnia obsługę usług Microsoft® OneDrive® dla firm i HiDrive®.

 • Instalacja zdalnego serwera NAS

  Foldery udostępnione ze zdalnego serwera NAS można podłączyć bezpośrednio do lokalnego serwera NAS przy użyciu protokołów FTP i CIFS/SMB, co ułatwia dostęp do plików i zarządzanie nimi.