Serwery NAS firmy QNAP - oficjalna strona w Polsce (NAS)

Language

QTS 4.3.3
Nieprzerwany rozwój

Stale rozwijając się, system QTS zyskał najnowocześniejsze funkcje i przydatne aplikacje, jednocześnie zachowując łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika. Wraz z systemem QTS 4.3.3 otwarto drzwi do inteligentnych, zautomatyzowanych i wydajnych usług, zapewniając użytkownikom niezrównaną jakość obsługi serwerów NAS i torując drogę do większej produktywności w biznesie i ciekawszej rozrywki w domu.

Udoskonalenia

Od instalacji systemu po codzienne użytkowanie i pomoc techniczną — system QTS 4.3.3 sprawia, że liczy się każda zmiana. Każde udoskonalenie wynika z dążenia do celu, jakim jest zapewnianie użytkownikom jak najwygodniejszej obsługi.

Więcej informacji
Udoskonalenia

Biznes

Gotowy do wykorzystania w działalności biznesowej serwer QNAP NAS jest niezawodny, bezpieczny i wysoko wydajny. To podstawa infrastruktury IT, na której można polegać. QTS 4.3.3 zawiera więcej wyjątkowych udoskonaleń i funkcji biznesowych, w tym między innymi, sieć i przełącznik wirtualny oraz inteligentną technologię Qtier™ 2.0. Wszystkie te udoskonalenia maksymalizują wydajność i efektywność oraz zapewniają dostęp do usług przez całą dobę.

Więcej informacji
Biznes

Zarządzanie plikami

QNAP NAS to najlepsze centrum plików do przechowywania zasobów cyfrowych w pracy i w domu. Wspierany przez narzędzia podnoszące produktywność, które służą do organizowania plików, udostępniania, współpracy i zarządzania. System QTS 4.3.3 zawiera dodatkową funkcję Qfiling do automatycznej archiwizacji i udoskonaloną funkcję Qsync oraz ulepszoną obsługę oprogramowania File Station. Użytkownik poznaje podstawy codziennego zarządzania plikami, a QNAP sprawia, że jest to niezwykle proste.

Więcej informacji
Zarządzanie plikami

Multimedia

Dzięki udoskonalonym aplikacjom do korzystania z wideo, muzyki i zdjęć oraz interfejsowi użytkownika QTS 4.3.3 przełamuje ograniczenia i na nowo definiuje NAS jako totalne centrum multimedialne, które zapewnia jednolitą obsługę multimediów na różnych urządzeniach w cyfrowych domach.

Więcej informacji
Multimedia

Efektywność

QTS 4.3.3 oparto na technologiach inteligentnych, które automatyzują rutynowe zadania i podnoszą efektywność systemu. Użytkownik może centralnie zarządzać e-mailami, kontaktami i notatkami ze wszystkich urządzeń, a nawet jednym kliknięciem uruchamiać aplikacje Internetu Rzeczy (IoT). Dodana obsługa systemu plików exFAT umożliwia bezpośredni dostęp do plików na urządzeniach z systemem exFAT oraz ich edycję z serwera NAS.

Więcej informacji
Efektywność
Opinia użytkownia

Odnośnie do opinii i sugestii dotyczących systemu QTS 4.3.3 Beta kliknij „Wniosek o pomoc” u dołu pulpitu systemu QTS w celu przesłania formularza. Dziękujemy za wsparcie i współpracę.