Qsync do synchronizacji plików

Language

Qsync do synchronizacji plików

Qsync do synchronizacji plików

Synchronizacja plików między urządzeniami dla optymalnej pracy zespołowej

Qsync umożliwia sprawną synchronizację plików między QNAP NAS a powiązanymi urządzeniami, takimi jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Użytkownicy biznesowi mogą uzyskać dostęp do najnowszych plików w folderze udostępnionym w dowolnej chwili, przy użyciu wielu różnych urządzeń, co znacznie podnosi jakość pracy zespołowej i współpracy. Użytkownicy prywatni mogą łatwo uzyskiwać dostęp do plików multimedialnych z poziomu wielu urządzeń mobilnych, aby korzystać z rozrywki i łatwo dzielić się nimi z rodziną i znajomymi.

Qsync do synchronizacji plików

FirmyOsoby prywatne

Folder grupowy dla efektywnej pracy zespołowej

Nowoczesne modele biznesowe wymagają współpracy w czasie rzeczywistym między pracownikami w biurze i poza nim, co pozwala na realizowanie złożonych projektów. Zapewnienie wszystkim bezpiecznego dostępu do plików może stanowić wyzwanie. Qsync zmienia serwer QNAP NAS w bezpieczne centrum danych do synchronizacji plików z pamięcią masową o dużej pojemności. Dzięki temu łatwo i szybko możemy synchronizować pliki oraz udostępniać pliki w grupach, co pozwala wszystkim na korzystanie z nich w dowolnym czasie i miejscu oraz znacznie usprawnia współpracę.

Folder grupowy dla efektywnej pracy zespołowej

Synchronizacja plików między urządzeniami dla rozrywki multimedialnej

Usługi chmury publicznej zapewniają bezpłatne miejsce do magazynowania i umożliwiają udostępnianie zawartości między urządzeniami, ale pliki multimedialne są duże, w związku z czym łatwo przekroczyć limity. W takim przypadku konieczne jest usunięcie części plików lub uiszczanie miesięcznych opłat za dodatkowe miejsce. Z kolei Qsync umożliwia łatwe synchronizowanie plików na serwerze NAS między wszystkimi podłączonymi urządzeniami. Duży potencjał magazynowania serwera NAS umożliwia oglądanie wideo poza domem bez dodatkowych opłat, a przy tym zachowanie kontroli nad własnymi plikami.

Folder grupowy dla efektywnej pracy zespołowej

Zalety aplikacji Qsync

 • Brak dodatkowych kosztów lub ograniczeń przestrzeni

  Qsync jest integralną częścią QNAP NAS i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat ani ponoszenia kosztów subskrypcji. Miejsce do magazynowania jest ograniczone jedynie przez całkowitą pojemność serwera NAS.

 • Pełna kontrola nad danymi

  Qsync znajduje się na serwerze QNAP NAS użytkownika, więc podczas synchronizacji dane nie są przesyłane przez systemy strony trzeciej. Dzięki temu użytkownik zachowuje pełną kontrolę nad sposobem używania i transmisji danych.

 • Oszczędzanie miejsca w urządzeniach

  Qsync umożliwia usuwanie plików w urządzeniu bez wpływu na kopie przechowywane w innych urządzeniach powiązanych z serwerem NAS. Jeśli jednak ktoś zaktualizuje pliki usunięte na innym urządzeniu, nadal będzie można je pobrać z folderu Qsync.

 • Synchronizowanie z wszystkimi urządzeniami

  Po każdym dodaniu, edycji, usunięciu lub zmianie nazwy pliku na komputerze modyfikacja jest stosowana na wszystkich pozostałych urządzeniach połączonych z serwerem NAS, dzięki czemu znajduje się na nich identyczna zawartość.

 • Udostępnianie folderów grupom użytkowników

  Współpracujesz z różnymi grupami ludzi. W folderze Qsync możesz tworzyć podfoldery i udostępnić każdy z nich innej grupie użytkowników NAS jako centrum wymiany plików. Każda osoba korzystająca z tego samego podfolderu zawsze ma dostęp do najnowszej wersji plików.

 • Synchronizacja folderów udostępnionych

  Można też włączyć synchronizację folderów udostępnionych (ustawienia uprawnień muszą zostać dobrze przemyślane przez administratorów), aby znacznie zwiększyć efektywność pracy w grupie. Każdy, kto ma dostęp do tych folderów udostępnionych, może szybko uzyskać zsynchronizowane pliki.

 • Szybkie udostępnianie plików przy użyciu linków do pobierania

  Twórz linki do pobierania, aby udostępniać pliki innym osobom, nawet tym, które nie mają konta NAS. Znacznie ogranicza to czas poświęcany na tworzenie kont użytkowników, ponieważ można bezpośrednio udostępniać ludziom dokumenty o niskim priorytecie.

 • Kontrola wersji

  Funkcja kontroli wersji Qsync umożliwia zapisywanie wszystkich wersji plików na przyszłość. Dzięki niej nie trzeba martwić się o to, że pliki zostaną zastąpione albo przypadkowo usunięte. Odzyskać można nawet te, które usunięto z kosza.

 • Stosowanie ustawień na wszystkich urządzeniachs

  W trybie centralnej konfiguracji można bezpośrednio zarządzać uprawnieniami użytkowników, konfigurować klienta Qsync oraz łatwo stosować niestandardowe lub domyślne ustawienia na wszystkich urządzeniach z jednego miejsca.

 • Zdalne czyszczenie folderu Qsync

  W razie kradzieży lub zagubienia serwera NAS można zdalnie wymazać folder Qsync, aby zapobiec przechwyceniu danych. Po odzyskaniu urządzenia zawartość folderu można przywrócić.