QRM+ - QNAP

Language

QRM+

QRM+

QNAP Remote Manager Plus

Centralizované správní řešení pro výpočetní zařízení na síti

QRM+ je centralizované správní řešení od QNAP navržené tak, aby se týmy IT ve všech oborech mohly spolehnout na výpočetní zařízení na síti. QRM+ nabízí jednobodové řešení pro odhalování, mapování, monitorování a správu všech kriticky nezbytných výpočetních zařízení, jako například serverů, PC, nebo například tenkých klientů na vaší síti. QRM+ umožňuje správu vaší kompletní IT infrastruktury na celém světě prostřednictvím jediného rozhraní, a to během zlomku času, který by byl jinak potřeba u konkurenčních produktů. Jednodušší řešení zkrátka neexistuje.

Vzdálená správa zařízení Windows a Linux

QRM+ poskytuje nepřetržitý systém monitorování pro vzdálená zařízení. Jednoduše nainstalujte QRMAgent na zařízení se systémem Windows® a Linux® a budete moci sledovat stav jejich systému pomocí rozhraní správy QRM+ (včetně využívání CPU, využívání RAM, využívání disku, využívání sítě a stav výkonu). QRM+ může generovat seznam připojených prostředků IT, díky němuž mohou správci IT rychle monitorovat stav každého připojeného zařízení a dbát na to, aby všechny prostředky zůstaly funční. QRM+ také umožňuje monitorovat zařízení v reálném čase, abyste mohli kontrolovat stav každého koncového bodu, kdykoli je to potřeba. S QRM+ je vzdálená správa zařízení IT bezpečná, rychlá a snadná.

Poznámka: QRMAgent lze stáhnout z Centra aplikací QTS.

Centralizovaná správa zařízení kompatibilních s IPMI

Monitorujte všechny kritické parametry prostřednictvím IPMI

QRM+, jedno z prvních řešení na trhu pro centralizovanou správu zařízení kompatibilních s IPMI, nabízí jednobodové řešení pro odhalování, mapování, monitorování a správu všech zařízení IPMI ve vaší síti. QRM+ podporuje IPMI 2.0, čímž vám dává možnost spravovat vaše zařízení kompatibilní s IPMI, bez ohledu na stav operačního systému a nezávisle na něm. Umožňuje vám monitorovat kriticky důležité systémové senzory, jako například teplotní senzory, rychlost ventilátoru, senzory napájení a nebo například upozorňování na IPMI události.

Odhalování a topologie zařízení

Personalizujte svou síť během několika minut

QRM+ usnadňuje odhalování a identifikaci všech zařízení na vaší síti, jako například routerů, přepínačů nebo serverů. Pomocí skenování intervalu adres IP nebo skenování podsítě vám QRM+ umožní rychle vyhledat a přidat odhalená zařízení do vašeho sytému správy. Spravovaná zařízení budou zobrazena v podobě grafického topologického diagramu, který vám umožní vizualizovat a personalizovat sítě, a přitom zajistí výkonný nástroj včasné reakce k rychlému vyřešení problémů.

Dálkové KVM pro IPMI

Řešení vzdálené pracovní plochy na jedno kliknutí založené na IPMI

Systém QRM+ podporuje funkci dálkového KVM (klávesnice, video a myš) pro zařízení odpovídající IPMI, jako například technologie IEI Technology Inc® a Supermicro®, což vám umožní ovládat připojená zařízení dálkově, i kdyby bylo zařízení vypnuto nebo i kdyby bylo v režimu BIOS. Protože nechybí funkce nahrávání a přehrávání, můžete pomocí KVM sledovat všechno dění, což bývá užitečné při odstraňování závad a například pro účely auditu. Řešení KVM od QRM+ také podporuje více kanálů, takže ke vzdálenému serveru může být pomocí KVM v jediném okamžiku připojeno i více klientů.

Výstrahy a upozornění

Buďte varováni dříve, než dojde ke katastrofě.

QRM+ umožňuje zobrazení výstrahy upozorňující na překročené hodnoty monitorovaných parametrů. Díky tomu je možné odstranit problémy s výkonem ještě dříve, než budou mít přímý dopad na uživatele, aplikace nebo podniky, a díky čemuž je možné dosahovat vyšší produktivity, lepší spolupráce a rychlejšího obnovení z odstávky zařízení.

 • Nastavte

  Umožňuje nastavení varovných limitů dle volby uživatele.

 • Podporuje

  Podpora definice zásad oznamování pomocí oznamování na e-mail.

 • Sjednocuje

  Nabízí konsolidaci všech výzev a upozornění pro jejich snadnou správu.

Řešení pro zabezpečenou dálkovou správu

Spravujte svou infrastrukturu s nejlépe zabezpečenou správní platformou od QNAP

Předpokládáme, že QRM+ bude mít přístup k vašim serverům a výpočetním prostředkům s kriticky důležitými úkoly, a proto QRM+ klade vysokou prioritu na oblast zabezpečení. Maximální pozornost jsme věnovali i například kvalitnímu zabezpečení uživatelských účtů, správy práv uživatelů nebo zabezpečeného připojení. S QRM+ je tedy vaše IT infrastruktura chráněna prostřednictvím nejlépe zabezpečené správní platformy od QNAP.

 • Dvoufaktorová autentizace: K zajištění zvýšeného zabezpečení uživatelských účtů na NAS je využita dvoufaktorová autentizace ze systému QTS.
 • Správa podle rolí (role Admin a Power User) (tj. administrátor, uživatel s plným přístupem): Snadná správa uživatelů s různými úrovněmi přístupu.
 • Podpora zabezpečeného připojení (SSL): Zabezpečí veškerou komunikaci na síti.

Uživatelsky příznivé rozhraní

Grafické a intuitivní

Ovládací panely v systému QRM+ nabízí jednoduchý systém monitorování pro servery, který pomáhá administrátorům IT vizualizovat a monitorovat všechna zařízení a jejich parametry. Všechny ovládací panely si také můžete přizpůsobit dle vlastních preferencí, abyste při hledání příčiny problému nemuseli procházet více obrazovek. QRM+ podporuje celou řadu aktivních monitorů, například s informacemi o zátěži procesoru, využití paměti, využití disku, teploty procesoru nebo například otáčky ventilátoru. Díky tomu mohou mít administrátoři dokonalý přehled o klíčových parametrech u jednotlivých zařízení. QRM+ je také centralizovaným webovým řešením, umožňujícím administrátorům přístup odkudkoli z webového prohlížeče.

3 výhody

Centrální správa

- Umožňuje sledovat všechny významné parametry zařízení.
- Řízení výstrah a událostí.
- Pomáhá vám analyzovat výkon síťových prostředků.

Ušetřete více času

- Snadná a rychlá implementace a údržba.
- Trávíte méně času odstraňováním problémů.
- Pomáhá uvést systém do chodu během několik minut.

Nižší cena, vyšší zabezpečení

- Zabezpečená správa vaší infrastruktury.
- Snižujte administrativní a provozní náklady.
- Maximalizujte produktivitu IT a zaměstnanců.
- Zamezte prostojům a rychle vyřešte problémy.

Získejte QRM+ teď
Získejte QRM+ teď

Systémové požadavky a dostupnost

1. QNAP NAS s podporou QTS 4.3.0 (nebo novější): TS-x53B, TS-x53BU, TS-453BT3, TVS-x73, TS-x85.
2. QNAP NAS s podporou QTS 4.2.2 (nebo novější): TS-x53U, TS-x53A, TS-x51U, TS-x51A, TS-x51+, TS-x51, TVS-x63+, TVS-x63, TS-x63U, TS-x70, TVS-x71, TS-x80, TVS-x82, TVS-882BR, TVS-x82T, TVS-x82ST, TVS-x82TU, TES-x85U, TDS-x89U
3. Řada QNAP NAS (již se nevyrábí) s podporou QTS 4.2.2 (nebo novější): TS-x79 Pro, TS-x79U-RP, TS-ECx79U-RP, TS-ECx79U-SAS-RP, SS-ECx79U-SAS-RP
4. Řada IEI QGW s podporou QTS 4.2.1 (nebo novější): TANK-860-QGW, TANK-760-QGW.
5. NAS/QGW musí mít alespoň 4 GB RAM.