QIoT Suite Lite - QNAP

Language

SQFloorKit R2

QIoT Suite Lite

Rychlý vývoj IoT v pouhých 3 krocích

QNAP NAS nejenže chrání váš digitální majetek, ale také poskytuje technologii QIoT, která vám umožňuje zkoumat potenciální obchodní příležitosti IoT. Po uvedení QIoT Containers pro vybudování platformy soukromého cloudu IoT představila společnost QNAP QIoT Suite Lite – praktičtější aplikaci pro vývoj v oblasti IoT –, která poskytuje další praktické moduly, aby vývojáři mohli snadněji zavádět a zároveň akcelerovat vývoj a služby.

Shlédněte QIoT Suite Lite video     Stáhněte si brožuru

Co je to QIoT Suite Lite?

Příklady účinného vývoje v oblasti IoT

QIoT Suite Lite využívá oblíbené nástroje – Node-RED a Freeboard – k usnadnění tvorby prostředí IoT. Podporuje více protokolů (MQTT, HTTP a CoAP) a ovládacích panelů a umožňuje rychlé propojení vývojových elektronických desek s různými senzory. Jednoduše určete pravidla stroje a ovládacího panelu v QIoT Suite Lite pro iniciování aplikací IoT během pár minut. QIoT Suite Lite také přidává vrstvy zabezpečení MQTTS a HTTPs k protokolu pro bezpečná síťová připojení.

Kratší cyklus konstrukce

Praktický a rychlý konfigurační průvodce

QIoT Suite Lite obsahuje rychlého konfiguračního průvodce, který pomáhá s tvorbou aplikací IoT krok za krokem. Používat lze buď Python, nebo Node.js ke snadné implementaci zahajovacích sad obsahujících Arduino Yun, Raspberry Pi, Intel Edison, a MTK LinkIt™ Smart 7688 (Duo). Tím, že používáním QIoT Suite Lite ušetříte čas na základně kódu a vyhledáváním modulů, můžete vytvořit své aplikace IoT za nejkratší dobu a s nejmenším využitím lidské síly.

Konstrukce s grafickým tokem

Intuitivní bloky pro přetažení a puštění

QIoT Suite Lite integruje Node-RED jako svůj stroj pro pravidla s editorem toku pro zjednodušení vývoje IoT. Grafické rozhraní poskytuje bloky pro přetažení a puštění s uzly pro připojení umožňující flexibilní tvorbu pracovního toku. Všechna sdělení zpracování jsou vizualizována pro snadné pochopení a řízení.

Monitorování datových zdrojů

Snadno přizpůsobitelný ovládací panel

QIoT Suite Lite používá Freeboard jako svou zobrazovací jednotku pro ovládací panel IoT, který lze sdílet pomocí API pro zasílání shromážděných dat zařízení uložených na QNAP NAS do dalších ovládacích panelů, jako je Microsoft® Power BI k dalším analýzám dat, sdílení nebo importu/exportu. Přizpůsobitelný ovládací panel nabízí skvělé výhody pro monitorování důležitých informací připojených zařízení IoT.

Ke startu QIoT 1-2-3

Jednoduché, snadné a rychlé
  • Přidat věci

    Zvolte typ věci (zahajovací sada) a zdroje.

  • Stroj pravidel

    Určete logiku a reakci zpracovávání sdělení.

  • Ovládací panel

    Navrhněte prezentaci zobrazených informací.

Nákladově efektivní soukromý cloud pro IoT

Společné výhody soukromých a veřejných cloudů

QIoT Suite Lite má výhody v podobě zabezpečení a vysoké kapacity zajištěné QNAP NAS pro bezpečné ukládání vašich dat IoT. QIoT Suite Lite lze také nakonfigurovat pro příjem dat z konvenčních, zdrojově omezených zařízení, které nemusí mít povolenu IP. QIoT Suite Lite nabízí filtraci dat pro určení důležitých dat, což vám umožňuje ukládat všechna vaše data na nízkonákladových soukromých cloudech před exportem filtrovaných dat na prémiové veřejné cloudy pro analýzy a maximalizaci vašich cloudových zdrojů. QIoT Suite Lite – platforma pro soukromý cloud IoT integrovaný s veřejnými cloudy – vám umožňuje snadno získat služby IoT s maximální flexibilitou a nákladovou efektivitou.

Zkoumejte, sdílejte a přiveďte IoT k životu!

Nadšení tvůrci používají QIoT Suite Lite na soutěžích IoT Hackathon 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017