QNAP Systems, Inc. - Network Attached Storage (NAS)

Language

Zcela nový správce úložiště a snímků

Zdůrazňuje paralelní význam správce úložiště a ochrany snímků

Společnost QNAP analyzovala celé spektrum správy úložiště a vyvinula komplexní a uživatelsky přívětivý nástroj Správce úložiště a snímků. Vylepšené uživatelské rozhraní nejen zjednodušuje správu úložiště, ale navíc podtrhuje vizualizovanou správu snímků užitečnými informacemi. Díky správci úložiště a snímků je práce se systémy úložiště a snímky mnohem jednodušší.

Přehled úložiště

Získejte snadno a rychle přehled o stavu všech svazků a fondů úložiště. Nyní můžete snadno identifikovat typ jednotlivých svazků a jednotek LUN.

Přehled snímků

Provádějte správu snímků pomocí nejprofesionálnějšího a nejpodrobnějšího rozhraní. Všechny verze snímků a čas nejnovějšího snímku se přesně zaznamenává.

Přehled úložiště
Přehled snímků

Nové, jednodušší rozhraní

Správce úložiště a snímků poskytuje komplexní správu úložiště a snímků – snadno se používá a je komplexnější než dosud.

 • Globální nastavení

  Nakonfigurujte globální nastavení pro úložiště, disky a snímky pro zajištění optimálního výkonu a stavu RAID. Upravte nastavení pro všechny snímky na NAS.
 • Disky / VJBOD

  Zjistěte typ a stav jednotlivých disků a ověřte jejich výkon sekvenčního čtení a čtení vstupně-výstupních operací.
 • Úložiště / Snímky

  Objevujte fondy úložiště a obsažený svazek / jednotku LUN, včetně stavu, typu, snímku, procentuální hodnoty využívání a mnohem více.
 • Akcelerace cache

  Provádějte správu ukládání do SSD cache a flexibilní konfiguraci ukládání do SSD cache pro svazky a jednotky LUN.
 • Replika snímku

  Sledujte úlohy zálohování snímků daného svazku / jednotky LUN, včetně cíle, plánu, času posledního dokončení / dalšího spuštění a informací o průběhu.
 • Trezor snímků

  Ukládejte centrálně snímky z jiných NAS serverů.
Globální nastavení
Disky / VJBOD
Úložiště / Snímky
Akcelerace cache
Replika snímku
Trezor snímků

Jak vybrat správný svazek nebo jednotku LUN

Systém QTS podporuje nejrůznější typy svazků a jednotek LUN pro potřeby aplikací.

 • Statický svazek Statický svazek

  Statické svazky se vytvářejí přímo ve skupině RAID. Podávají nejlepší výkon pro náhodný přístup k souborům (až o 20 % více než ostatní diskové svazky). Tato možnost je vhodná pro vytváření vysoce výkonných prostorů úložiště pro sdílení souborů nebo online spolupráci.

 • Hustý svazek Hustý svazek

  Husté svazky se vytvářejí z předem přiděleného místa fondu úložiště. Kapacita je rezervována a lze ji rozšířit. Tato možnost je vhodná pro všeobecné používání.

 • Tenký svazek Tenký svazek

  Tenké svazky se vytvářejí s větším místem než je použitelná kapacita úložiště a zabírají fyzický prostor z fondu úložiště pouze při zápisu dat na svazek. Tenké řešení zajišťuje maximaliní využití úložiště a je vhodné pro dynamický prostor úložiště a omezené úložiště sdílené větším počtem uživatelů.

 • Logická jednotka iSCSI LUN na základě bloku Logická jednotka iSCSI LUN na základě bloku

  Jednotky iSCSI LUN přiřazují prostor přímo na úrovni bloku. Dochází nejen ke zvýšení efektivity, ale také zajištění nativní podpory pro virtualizační aplikace (jako je dynamické zajišťování VAAI, opětovné využití úložiště a Microsoft® ODX), díky čemuž jsou logické jednotky LUN na základě bloku ideální volbou pro řešení úložiště iSCSI.

Poznámka: Tenké svazky vyžadují detailní sledování využití úložiště za účelem minimalizace výpadků z důvodu nedostatečného prostoru úložiště. Prostor tenkých svazků představuje maximalizovanou potenciální kapacitu. Ostatní svazky mohou využívat fyzický prostor. Pokud použitelný prostor není dostatečný pro obnovení snímku, obnovování snímků nebude fungovat.

Minimalizujte hrozbu ransomwaru pomocí snímků na základě bloku

Snímky jsou zásadní pro ochranu dat na NAS a poskytují spolehlivé metody ochrany dat před rostoucí hrozbou ransomwaru. Podpora snímků společnosti QNAP probíhá na základě bloků a zahrnuje technologii kopírování při zápisu, aby bylo možné označit verze záložních souborů a uložit verze samostatně v systému souborů. Toto je vhodné především pro snížení využití prostoru úložiště a urychlení vytváření a obnovování snímků v porovnání se snímky na základě bloků, což představuje skvělý nástroj pro splnění firemních požadavků na dosažení cílů bodu obnovení (RPO) a cílů doby obnovení (RTO).

» Více informací:Snímky QNAP

Minimalizujte hrozbu ransomwaru pomocí snímků na základě bloku

Dosáhněte vyšší efektivity nákladů s QNAP NAS postavené na platformě ARM díky podpoře snímků

V rámci systému QTS 4.3.4 podporují vybrané modely na základě ARM také snímky a poskytují uživatelům klíčové řešení zálohování dat a obnovení. Uživatelé QNAP NAS mohou nyní zabezpečit svá data bez kompromisu, nezávisle na tom, zda používají špičkový NAS, pro malé a střední podniky nebo pro začátečníky.

» Více informací:Snímky pro NAS s ARM

Vysoce výkonné snímky QNAP

Používání snímků Konkurence využívající Btrfs
(značka S, značka N)
Ostatní konkurence
(značka W, značka B)
Jednotka iSCSI LUN na základě bloků (Dynamické zajišťování hustých a tenkých svazků)
Jednotka iSCSI LUN na základě souborů (dynamické zajišťování tenkých svazků) V případě ochrany snímkem svazku se proces dokončí během několika sekund.
Jednotka iSCSI LUN na základě souborů (dynamické zajišťování hustých svazků)
Svazek (mnohonásobné složeky)
Sdílená složka Se sdílenou složkou snímků
Dostupnost Všechny modely na platformě x86 (Intel/AMD)
*Modely na platformě ARM
K dostání pouze pro vybrané modely

*Poznámka:

1. Poznámka: Maximální počet snímků závisí na modelu NAS a na tom, kolik paměti je v NAS nainstalováno.

2. Používání snímků vyžaduje alespoň 1 GB paměti RAM.

3. Následující řady/modely nepodporují snímky: HS-x10, HS-x51, TAS-x68, TS-x69/U, TS-x59/U, TS-x39/U, TS-x31/U, TS-x28, TS-x21, TS-x20, TS-x19/U, TS-x12, TS-x10/U, TS-x09/U, TS-x01, TS-x00.

Procházejte obsah snímků v aplikaci File Station

Kromě používání Správce úložiště a snímků můžete pomocí aplikace File Station procházet všechny verze snímků a identifikovat obsah pomocí adresáře snímků File Station.

Obnovujte snímky místně nebo vzdáleně

 • Obnovení a klonování snímků

  Obnovení a klonování snímků

  Obnovte celý svazek / jednotku LUN během několika sekund nebo naklonujte snímek svazku / jednotky LUN jako svazek nebo logickou jednotku iSCSI LUN na NAS serveru. Obnovení konkrétních souborů a složek je rovněž snadné.

 • Více cílů

  Více cílů

  Obsah snímků lze rychle obnovit na místní NAS server, nebo obnovit na základě složek / souborů na místní / vzdálený NAS server nebo cloudové úložiště.

 • Obnovení na straně klienta

  Obnovení na straně klienta

  Uživatelé mohou snadno zobrazovat adresář nejnovějších snímků v jednotlivých sdílených složkách prostřednictvím protokolů SMB/CIFS/AFP a kopírovat a obnovovat data ze snímků.

 • Vzdálené obnovení

  Vzdálené obnovení

  Vzdálené zálohování a obnovení umožňuje dvojnásobnou ochranu při minimálních výpadcích. Zálohy snímků můžete obnovovat přímo ve vzdáleném NAS, a zajistit tak kontinuitu v případě, že místní NAS nefunguje.

Minimalizujte dobu obnovení pro jednotlivé složky

Společnost QNAP poskytuje mechanismus „sdílené složky snímků“, který na jednom svazku obsahuje pouze jednu sdílenou složku, čímž se zkracuje doba potřebná pro obnovení jednotlivých složek na několik sekund.

Doba obnovení snímků
Se sdílenou složkou snímků
Rychle
Bez sdílené složky snímků
Pomalu
Time

Maximalizujte investice do úložiště pomocí technologie globální SSD cache

SSD cache pomáhá zrychlovat výkonnost vstupně-výstupních operací za sekundu. Technologie zrychlení globální SSD cache od společnosti QNAP dokáže sdílet jednotlivý svazek SSD / RAID se všemi svazky / jednotkami iSCSI LUN pro cache pouze ke čtení anebo čtení i zápisu. Při konfiguraci příslušných nastavení nedochází k přerušení služeb, a vy tak můžete zajistit flexibilní rovnováhu mezi efektivitou a kapacitou.

» Více informací:SSD cache

Technologie globální SSD cache od společnosti QNAP je vhodná především pro firemní účely.

Konkurence
Využití SSD cache Globální SSD cache pro všechny svazky / jednotky LUN Jeden svazek SSD nebo RAID pro jeden svazek / jednotku LUN
Povolení / zakázání cache Služba je spuštěná Služba byla přerušena
Obnovení SSD po dynamickém zapojení
(cache pouze ke čtení)
Služba je spuštěná Služba byla přerušena
Obnovení SSD po dynamickém zapojení
(cache ke čtení i zápisu k zápisu)
Služba je spuštěná Služba byla přerušena

Přizpůsobitelná flexibilita

Priorita opětovné synchronizace RAID (opětovné sestavení, migrace, čištění, synchronizace)

Systém QTS 4.3.4 upravuje rychlost opětovného sestavení podle zatížení disků. Dokonce můžete využívat nastavení „Nejdříve služba”, “Rovnováha”, a „Nejdříve opětovná synchronizace“ pro stanovení priorit výkonnosti systému a rychlosti opětovného sestavení pro nejrůznější situace.

 • Pokud vyberete možnost „Nejdříve služba (Nízká rychlost) a „Rovnováha (Střední rychlost)”, systém omezí rychlost opětovného sestavení, migrace, čištění a synchronizace RAID pro zajištění optimálního výkonu a kvality služby.
 • Pokud vyberete možnost „Nejdříve opětovná synchronizace (Vysoká rychlost)”, systém automaticky optimalizuje provozní výkon na základě rychlosti disků a podpoří důležité operace RAID během kratší doby pro snížení rizika ztráty dat způsobené poruchou disku během opětovného sestavení RAID.
Priorita opětovné synchronizace RAID (opětovné sestavení, migrace, čištění, synchronizace)
Provádějte bezpečné promazání pevných disků

Pokročilé bezpečné promazání poskytuje vyšší standard zabezpečení pro pevné disky. Můžete nastavit přepsání disků s pevnou hodnotou bajtů a jedním přepisem, nebo s náhodnými bajty, několikanásobnými přepisy a rychlou metodou ATA Secure Erase, na doporučení NIST (Národní institut standardů a technologie). Zabezpečené mazání s mezinárodními standardy poskytuje absolutní klid a vědomí, že z přeprodaného, vráceného nebo poškozeného disku nelze obnovit žádná důvěrná data.

Provádějte bezpečné promazání pevných disků
Automatická detekce pořadí RAID

Mechanismus automatické detekce pořadí RAID pomáhá zajistit pořadí disků při migraci disků na nový NAS server. I když disky nejsou zapojené ve stejném pořadí (ve vypnutém stavu), automatická detekce pořadí RAID zajišťuje, že data uložená na NAS serveru lze používat na novém NAS serveru. Přesouvání dat mezi NAS systémy je mnohem jednodušší!

Automatická detekce pořadí RAID

RAID 50/60 vyvažuje kapacitu, ochranu a výkonností

RAID 50/60 pomáhá zajistit rovnováhu mezi kapacitou, ochranou a výkonem vysokokapacitního NAS s plnou konfigurací HDD nebo SSD. Podnikům, které používají NAS s více než 10 disky, poskytuje RAID 50/60 nejen větší ochranu dat než jeden systém RAID 5/6, ale také maximalizuje využitelný úložný prostor ve srovnání s RAID 10. Kromě úložiště dat se zřetelným zvýšením výkonu náhodného zapisování při používání SSD RAID, je RAID 50/60 také skvělou volbou pro profesionální streamování videí a využívání databází.

Komplexní typy RAID nabízené společností QNAP

Typ RAIDu RAID 5 RAID 6 RAID 10 RAID 50 RAID 60
Počet disků Nejméně 3 Nejméně 4 Nejméně 4 Nejméně 6 Nejméně 8
Počet tolerovaných chyb disku 1 2 1 v každém podpoli 1 v každém podpoli 2 v každém podpoli
Výkon zápisu
Kapacita
Ideální využívání Obecné účely používání Obecné účely používání Hostování a databáze VDI Vysokofrekvenční záloha Vysokokapacitní VDI nebo úprava médií

Poznámka:

1. Skutečná tolerance chyb RAID 50/60 závisí na počtu skupin RAID.

2. RAID 50/60 se doporučuje pro NAS modely s více než 10 disky.

Kdykoli upgradujte na inteligentní nástroj Qtier™ 2.0

Pozicování na vyžádání

Nástroj Qtier můžete nakonfigurovat kdykoli bez nutnosti aktivace při vytvoření fondu úložiště. Můžete flexibilně nainstalovat disky SSD, kartu QM2 PCIe, nebo připojit rozšiřovací jednotky k NAS kdykoli podle potřeby a poté pomocí Správce úložiště přidat novou vrstvu ke stávajícímu fondu úložiště a aktivovat nástroj Qtier.

*Poznámka: Při konfiguraci nástroje Qtier budou operace fondu úložiště dočasně pozastaveny. Nástroj Qtier nelze obnovit.

Priorita přiřazení

Ručně nakonfigurujte vrstvu úložiště složky pro umístění nových dat. Tím dosáhnete individualizované flexibility nastavení vrstveného úložiště pro požadavky systému a aplikací a umožnění maximálního využití disků SSD pro úlohy náročné na počet vstupně-výstupních operací za sekundu.

Vyšší výkon s nástrojem Qtier s podporou vstupů a výstupů

Vrstvené SSD úložiště má rezervovaný prostor ve formě mezipaměti pro manipulaci vstupů a výstupů v reálném čase. Výkon je zajištěn tak, že se minimalizuje nemožnost akcelerace operací náročných na vstupně-výstupní operace za sekundu, pokud je na vrstvě SSD nedostatek prostoru.

*Poznámka: Funkce Qtier je podporována pouze modely na platformě x86.

Celkové řešení pro správu digitálních souborů

Zjednodušte si pracovní postupy z úložiště, digitalizace, hledání po třídění

Jako komplexní datové centrum propojuje společnost QNAP celou řadu aplikací od datového úložiště, správy, synchronizace, přes zálohování až po archivaci za účelem zlepšení pracovních postupů správy souborů. QNAP je nejinteligentnější NAS řešení pro profesionální správu všech souborů.

Získejte přímý přístup k souborům na mobilních zařízeních s nástrojem File Station

File Station plně podporuje připojování vzdáleného NAS a integraci cloudových služeb a dokáže nyní přistupovat k obsahu snímků* a širší řadě externích zařízení.

*Informace najdete v kapitole „Procházení obsahu v nástroji File Station“.

Přehled všech souborů

Kromě čtení souborů na místním NAS a USB zařízeních podporuje nyní nástroj File Station přístup k souborům z širší řady externích zařízení, včetně mobilních telefonů, optických diskových jednotek a dalších. Můžete snadno procházet a provádět správu souborů z více zdrojů na jednom místě a centralizovat je na QNAP NAS.

» Objevujte:QNAP NAS podporuje formát exFAT

Přehled všech souborů

Přímý přístup k souborům na mobilních zařízeních

Přímý přístup prostřednictvím aplikace File Station

Stačí pouze připojit mobilní telefon k NAS pomocí USB kabelu a začít ukládat, spravovat a sdílet mobilní média v nástroji File Station.

Kopírování jedním dotykem prostřednictvím funkce Hybrid Backup Sync

S funkcí Hybrid Backup Sync můžete stisknutím USB tlačítka kopírování na QNAP NAS zálohovat soubory z mobilního telefonu na NAS.

Přímý přístup k souborům na mobilních zařízeních

Vzdálené připojení a cloudové služby

Připojení vzdáleného NAS

Pro snadnější přístup k souborům a jejich správu můžete sdílené složky ze vzdáleného NAS připojovat přímo k místnímu NAS pomocí protokolů CIFS/SMB, FTP a WebDAV.

Integrace s cloudovými službami

Přímo procházejte a převádějte soubory mezi NAS serverem a službami veřejného cloudu, včetně Dropbox®, Microsoft® OneDrive®, Microsoft® OneDrive® for Business, Google Drive™, Amazon® Drive, Yandex® Disk, Box® a HiDrive®.

Znásobte svoji produktivitu

QNAP NAS je více než jen úložiště souborů: propojuje správu znalostí a splňuje všechny požadavky na soubory od správy a sdílení, přes hledání až třídění. Vaše soubory budou nejen dobře chráněny, ale také zvýší hodnotu souborů.

Digitalizace souborů

OCR Converter extrahuje text z obrázků a pomáhá při organizaci, úpravách a hledání souborů. » Více informací

Synchronizace napříč zařízeními

Nástroj Qsync zjednodušuje synchronizaci souborů mezi NAS a více zařízeními a podporuje synchronizaci skupin pro optimální týmovou práci.» Více informací

Fulltextové vyhledávání

Nástroj Qsirch podporuje vyhledávání klíčových slov pro hledání obrázků, videí, dokumentů a e-mailů a usnadňuje hledání souborů více než kdy jindy.» Více informací

Inteligentní třídění

Nástroj Qfiling automatizuje organizaci souborů. Soubory se automaticky archivují do složek na základě nastavení.» Více informací

Získejte více s grafickou kartou

Vylepšete QTS a virtualizaci pomocí akcelerace GPU

QNAP NAS propojuje možnosti grafické karty PCIe do systému QTS. Díky síle moderních grafických karet lze významně zvýšit výkon zpracování obrazu v systému QTS a virtuálních počítačů.

Optimalizujte grafické výpočty

Můžete přiřadit prostředky grafické karty následujícím aplikacím:
Zpracování obrazu QTS

Grafické karty zlepšují efektivitu zpracování obrazu v systému QTS, čímž významně zkracují doby čekání. Využíváním grafické karty lze dobu zpracování HD videí zkrátit o 10 až 33 % (výkon se liší podle NAS modelů).

HD Station / Linux Station

NAS modely, které nemají nativní obrazový výstup, mohou využívat výhod výstupu HDMI grafických karet pro sledování přes HD Station nebo Linux Station.

Poznámka: Je vyžadován nástroj Linux Station 1.5. (Funkce bude brzy zpřístupněna)
Virtualization Station

Průchod GPU posiluje možnosti virtuálních počítačů a poskytuje plynulejší výkon.

Poznámka:

 • 1. Před zakoupením a pokusem o instalaci vaší grafické karty se ujistěte, zda NAS má dostatečný napájecí zdroj pro podporu grafické karty. Mějte prosím na paměti fyzické rozměry grafické karty a zda má NAS dostatek místa pro její instalaci.
 • 2. Pokud Virtualization Station používá grafické karty, NAS dočasně pozastaví hardwarovou akceleraci překódování pro QTS (a naopak).
 • 3. Podpora GPU pro QTS se vztahuje pouze na grafické karty NVIDIA. Průchod GPU pro virtuální počítač je podporován grafickými kartami AMD a NVIDIA.
 • 4. Informace o podporovaných NAS a grafických kartách najdete v Seznamu kompatibilních zařízení.
Zpracování obrazu QTS

Oficiální vydání Hybrid Backup Sync

Zálohujte a vyhledávejte soubory na více místech

Nástroj Hybrid Backup Sync poskytuje spolehlivé a flexibilní řešení zálohování a obnovení při poruše a pomáhá společnostem a organizacím provádět běžné zálohování efektivně a zároveň minimalizovat celkové náklady vlastnictví). V případě poruchy vám nástroj Hybrid Backup Sync pomůže rychle obnovit data a minimalizovat potenciální ztráty.

Zálohování s větším počtem umístění, okamžité obnovení, flexibilní synchronizace

 • Zálohování
 • Obnovení
 • Synchronizace
 • Zálohujte snadno data z QNAP NAS na lokální umístění, na vzdálený QNAP NAS, cloudové úložiště a externí zařízení pomocí dotykového tlačítka kopírování USB.
 • Dojde-li k poruše funkčnosti, můžete obnovit důležitá data a soubory z místního NAS, vzdáleného QNAP NAS, externích zařízení nebo cloudového úložiště.
 • Všechny vaše soubory na QNAP NAS lze synchronizovat jednosměrně s místním NAS, externími zařízeními, cloudovým úložištěm nebo vzdáleným serverem pomocí RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB. Dvousměrnou synchronizaci lze použít pro soubory mezi vaším NAS a vzdáleným NAS / cloudovým úložištěm.
Více informací » Hybrid Backup Sync

Optimalizuje výkon QTS s nástrojem Qboost

Díky tomu bude systém QTS fungovat vždy co nejlépe za každých okolností

Nástroj Qboost je dynamický nástroj optimalizace NAS, který pomáhá zrychlovat aplikace, uvolňovat systémové prostředky a plánovat aplikace.

 • Optimalizace

  Pokud má váš NAS server nedostatek paměti, může nástroj Qboost na základě optimalizace jediným kliknutím uvolnit systémové prostředky pro zvýšení účinnosti provozu.

 • Odstraňování

  Dočasné a nepotřebné soubory zabírají systémové prostředky. Nástroj Qboost dokáže odstraněním nepotřebných souborů uvolnit více prostoru úložiště.

 • Plánování aplikací

  Nástroj Qboost podporuje správu přiřazení za účelem minimalizace použití příliš mnoha aplikací najednou, které přispívají k prodlevám systému.

Větší zábava s multimédii

Ponořte svoje smysly do světa 360stupňových panoramat a vícezónové zábavy s multimédii

Společnost QNAP vstoupila do světa rozšířené reality s 360stupňovým panoramatem, díky kterému budete mít pocit, že jste součástí scény. Díky nové funkci Cinema28 je QNAP NAS vícezónovým multimediálním centrem, které umožňuje streamování médií do každého multimediálního zařízení propojeného s NAS.

360Stupňové sledování fotografií a videí

Možnost 360stupňového sledování fotografií a videí vstupuje do světa mainstreamu, a proto společnost QNAP věnuje pozornost podpoře 360stupňové rozšířené reality. Jakmile metadata videí nebo soubor EXIF fotografie obsahuje 360stupňová data (typ projekce = stejnoobdelníkově), budou automaticky zobrazena jako 360stupňové soubory. Soubory bez 360stupňových dat lze převést na 360stupňové soubory kliknutím na tlačítko 360 stupňů v nástrojích File Station, Photo Station nebo Video Station. Mobilní aplikace, jako je Qfile, Qphoto a Qvideo, rovněž podporují sledování v 360stupňovém formátu.

Streamování do přehrávače VLC

Mediální přehrávač VLC je jeden z nejvšestrannějších přehrávačů médií, který umožňuje přehrávání a streamování široké palety formátů hudby a videosouborů. Instalací nástroje QVHelper od společnosti QNAP, mohou uživatelé streamovat mediální soubory z QNAP NAS do přehrávače VLC (s nástroji Video Station, Photo Station nebo File Station) a užívat si větší výběr multimédií.Více informací » QVHelper

Poznámka: Je vyžadován nástroj Video Station 5.1.3, Photo Station 5.6.

Větší zábava s multimédii na každém rohu

Cinema28 promění QNAP NAS v multimediální centrum a umožňuje jednoduché rozhraní správy pro všechny vaše fotografie, hudbu a videa. Tyto mediální soubory lze poté streamovat na každé připojené zařízení prostřednictvím nejrůznějších protokolů: Analogový zvuk (pouze zvuk), HDMI, reproduktory USB připojené k NAS (pouze zvuk), zařízení Bluetooth® (pouze zvuk), DLNA®, Apple TV® a Chromecast™. Od obývacího pokoje až po ložnice: Cinema28 rozšiřuje zábavu s multimédii do každého rohu domácnosti.

Poznámka:

 • 1. Výstup HDMI a zvuku se liší podle NAS modelu.
 • 2. Cinema28 bude k dispozici od 4. čtvrtletí roku 2017.

IoT na privátním cloudu

Objevujte možnosti IoT s QNAP NAS

Společnost QNAP propojuje výhody úložiště a privátního cloudu a umožňuje objevování možností různých typů inovací IoT. K dosažení chytrého životního stylu vám pomůže celá řada aplikací, které propojují výkonné a inteligentní služby automatizace.

Upravte si funkce dálkového ovládání

QButton umožňuje individuální nastavení akcí tlačítek na dálkovém ovládání QNAP (RM-IR004). Tlačítka lze nastavit tak, aby se přehrával vybraný seznam skladeb, zobrazoval kanál sledování nebo restartoval / vypínal NAS server, a poskytují větší pohodlí pro každodenní používání.

» Více informací

Vytvořte si vlastní aplikaci IoT

QIoT Suite Lite poskytuje nejrůznější praktické modely pro vývojáře, kteří mohou snadno vytvářet a nasazovat aplikace. Propojením vysoce potenciální kapacity úložiště a zabezpečení QNAP NAS si můžete vytvořit vlastní IoT na privátním cloudu za pouhé 3 sekundy.

» Více informací

Vytvořte si vlastní pravidla QNAP NAS

IFTTT Agent používá oblíbené služby webové automatizace IFTTT (If This Then That) a umožňuje volné připojení QNAP NAS s mobilními zařízeními nebo aplikace pro automatizaci denních úloh na QNAP NAS, vytváření téměř neomezených pravidel / úloh definovaných uživatelem a zvýšení produktivity.

» Více informací