Qsync k synchronizaci souborů

Language

Qsync k synchronizaci souborů

Qsync k synchronizaci souborů

Snadná synchronizace souborů pro více zařízení

Qsync umožňuje efektivní synchronizaci souborů mezi QNAP NAS a připojenými službami, jako například počítači, laptopy a mobilními zařízeními. Podnikoví uživatelé mohou z široké škály zařízení kdykoli využít přístupu k nejnovějším souborům ve sdílených složkách, což velmi napomáhá týmové práci a spolupráci. Jednotlivci mohou snadno získat přístup ke svým mediálním souborům z mobilních zařízení, aby mohli využívat multimediální obsah a snadno sdílet soubory s rodinou a přáteli.

Qsync k synchronizaci souborů

PodnikovýOsobní

Skupinová sdílená složka pro optimalizovanou efektivitu týmové práce

Moderní koncepce firmy vyžaduje při realizaci složitých projektů spolupráci v reálném čase mezi pracovníky v kanceláři a mimo ni. Zajistit, aby měli všichni přístup k nejnovějším souborům, může být někdy docela problém. Qsync promění QNAP NAS na zabezpečené datové centrum k synchronizaci souborů s velkou úložnou kapacitou. Je několik způsobů synchronizace a skupinového sdílení souborů, které umožňují každému získat přístup k souborům odkudkoli kdykoli a výrazně tak zvyšují flexibilitu spolupráce.

Skupinová sdílená složka pro optimalizovanou efektivitu týmové práce

Synchronizace souborů napříč zařízeními pro mobilní multimediální zábavu

Ačkoli veřejné služby prostředí cloud nabízejí bezplatný úložný prostor a sdílení souborů mezi zařízeními, multimediální soubory mohou povolenou mez úložného prostoru snadno přesáhnout. V tom případě je nutné některé soubory mazat nebo platit měsíční poplatky za přídavnou kapacitu. S Qsync můžete synchronizovat soubory na svém NAS snadno synchronizovat napříč všemi připojenými zařízeními. Velký úložný potenciál svého NAS můžete nyní využívat k sledování videí na cestách, neplatit přitom zbytečné poplatky, a navíc si ponechat moc nad vlastními soubory.

Skupinová sdílená složka pro optimalizovanou efektivitu týmové práce

Výhody programu Qsync

 • Žádné dodatečné náklady ani kapacitní omezení

  Qsync je nedílnou součástí QNAP NAS a nevyžaduje žádné dodatečné poplatky ani předplatné. Úložný prostor je omezen pouze celkovou kapacitou daného NAS.

 • Naprostá moc nad Vašimi daty

  Protože Qsync je na Vašem QNAP NAS, nemusíte jej při synchronizaci souborů posílat přes třetí strany. Takže kontrola nad tím, jak budou využívána a přenášena Vaše data, zůstává Vaše.

 • Ušetřete úložný prostor

  Qsync Vám umožňuje odstranit soubory z jednoho zařízení, aniž by to ovlivnilo kopie uložené na jiných zařízeních, která jsou propojena s NAS. Když však někdo aktualizuje soubory, které jste vymazali na jiném zařízení, můžete je i tak stáhnout ze složky Qsync.

 • Synchronizujte na všechna svá zařízení

  Pokaždé, když přidáte, upravíte, vymažete nebo přejmenujete nějaký soubor na svém počítači, změna se bude vztahovat na všechny ostatní počítače napojené na Váš NAS, takže budete mít na všech svých zařízeních přesně stejný obsah.

 • Sdílejte týmové složky s různými skupinami lidí

  Váš život je propojen s různými skupinami lidí. Uvnitř složky Qsync můžete vytvořit podsložky a sdílet je s různými skupinami uživatelů NAS jako v centru výměny souborů. Každý, kdo patří do stejné podsložky, má nepřetržitě aktuální přístup k nejnovějším verzím souborů.

 • Synchronizujte sdílené složky

  U sdílených složek lze také povolit synchronizaci (s dobře promyšlenými nastaveními práv od administrátorů), čímž se velmi zvýší efektivita práce skupiny. Každý, kdo má k těmto synchronizovaným složkám přístup, bude mít možnost včas získat synchronizované soubory.

 • Rychle sdílejte soubory pomocí odkazů ke stahování

  Vytvářejte odkazy ke stažení pro sdílení souborů s lidmi, i když třeba nemají účet na NAS. To významně snižuje dobu potřebnou k vytváření uživatelských účtů jen proto, aby bylo možno sdílet s někým dokument nízké priority.

 • Řízení verzí

  S řízením verzí Qsync budou všechny revize souborů ukládány jako kopie pro budoucí použití. Při řízení verzí souborů není třeba se obávat, že by soubory byly přepsány nebo omylem vymazány. Získat zpět lze i soubory omylem vymazané z koše.

 • Aplikujte nastavení na všechna zařízení

  V režimu centrální konfigurace můžete přímo spravovat uživatelská práva, nastavovat konfigurace klientského programu Qsync a bez námahy aplikovat vlastní nebo výchozí systémová nastavení z jediného zařízení na všechna zařízení najednou.

 • Vzdálenésmazání složky Qsync

  Když se Váš NAS ztratí nebo bude ukraden, můžete dálkově vymazat složku Qsync, abyste předešli narušení dat, a dokonce ji i obnovit poté, co se zařízení dostane zpět k Vám.