QNAP Systems, Inc. - Network Attached Storage (NAS)

Language

QTS 4.3.3
Inteligence v pohybu

Neustálým vývojem přes několik generací se systém QTS rozrostl do své nynější podoby, která zahrnuje jak špičkové vlastnosti, tak funkční aplikace, a to při zachování intuitivní a uživatelsky přívětivé koncepce. S QTS 4.3.3 se otevírají dveře k inteligentním, efektivním a automatizovaným službám, které poskytují bezprecedentní uživatelský prožitek z NAS a ukazují cestu k lepší produktivitě v podnikání i k lepší domácí zábavě.

Pokroky

Všechny změny od instalace systému přes jeho každodenní používání až po technickou podporu, jsou na QTS 4.3.3 opravdu znát. Všechna vylepšení zároveň směřují k jedinému cíli – poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek.

Zjistěte si více
Pokroky

Podnikání

Centrum pro ukládání digitálních dat QNAP NAS je připravené pro podnikání, protože se vyznačuje spolehlivostí, zabezpečením a vysokým výkonem. Představuje tak spolehlivý základní kámen informačně technologické infrastruktury. QTS 4.3.3 přidává ještě další výjimečná vylepšení a podnikové funkce, jako například inteligentní Qtier™ 2.0, vylepšený síťový virtuální switch a další. Všechna tato zlepšení pomáhají zajistit maximální efektivitu, výkon a zaručují nepřetržitý provoz služeb.

Zjistěte si více
Podnikání

Správa souborů

QNAP NAS je dokonalé souborové centrum pro ukládání digitálních dat na pracovišti i v domácnosti. Systém QTS 4.3.3, vybavený nástroji pro podporu produktivity při uspořádávání, sdílení, spolupráci a správě souborů, přidává navíc funkci Qfiling pro automatické a efektivní uspořádání souborů, posiluje funkcionalitu Qsync a zlepšuje prožitek z File Station pro lepší každodenní využívání. Správu souborů vnímáte jako jednu z každodenních základních záležitostí a díky QNAP je pro vás vše hračkou.

Zjistěte si více
Správa souborů

Multimédia

Díky vylepšenému uživatelskému rozhraní a vylepšeným aplikacím k využívání videí, hudby a fotografií, prolamuje QTS 4.3.3 bariéry a dělá z NAS perfektní mediální centrum pro univerzální multimediální prožitek na různých zařízeních a pro celou digitální domácnost.

Zjistěte si více
Multimédia

Produktivita

QTS 4.3.3 je založen na inteligentních technologiích, které automatizují rutinní úlohy a zvyšují efektivitu systému. Své e-maily, kontakty a poznámky můžete centrálně spravovat ze všech zařízení - dokonce jediným kliknutím spouštět aplikace pro Internet věcí (IoT). Díky přidané podpoře exFAT lze nyní získávat přímý přístup k souborům na zařízeních se systémem exFAT a editovat je přímo z NAS.

Zjistěte si více
Produktivita
Zpětná vazba

Máte-li zpětnou vazbu nebo nápadu ohledně QTS 4.3.3 Beta, klikněte prosím na “Požadavek na podporu” v dolní části pracovní plochy systému QTS a odešlete formulář. Děkujeme Vám za Vaši podporu a spolupráci.