Linux Station - QNAP

Language

QNAP Linux Station Úvod

Linux Station

Rozsáhlé služby na open-source platformě Linux

QNAP nabízí vynikající hardwarovou koncepci a inovativní aplikace pro duální systém QTS-Linux, takže poskytuje bezpečné a zabezpečené úložiště pro vývoj a Internet věcí (IoT). S Linux Station mohou uživatelé přímo využívat různé bohatě funkčně vybavené aplikace pro systém Linux® a využívat soukromé cloudové prostředí, které kombinuje úložiště a aplikace pro IoT.

Linux Station

Duální systémy QTS-Linux pro neomezený potenciál

Společnost QNAP použila pokročilé virtualizační technologie, aby bezproblémově integrovala Linux® se systémem QTS a aby Vám tak umožnila využívat množství aplikací z QTS App Center a ze systému Linux®. Jednoduše připojte displej HDMI ke QNAP NAS pro výstup do stolního počítače s OS Linux®, a můžete využívat populární platformu Linux® s otevřeným zdrojovým kódem pro bezplatnou instalaci a vývoj dalších aplikací. QNAP NAS je ideální bránou pro řešení IoT.

Duální systémy QTS-Linux pro neomezený potenciál

Pohodlný přístup do systému Linux

Linux Station Vám umožňuje snadný přístup ke službám operačního systému Linux®. Můžete si vybrat, jakou verzi systému Linux® chcete používat (jako je například Ubuntu, Fedora či Debian*) a využívat k provádění svých úloh a naplňování svých potřeb rozličné aplikace a bohatě funkčně vybavené aplikace pro Linux®. Jste-li vývojářem softwaru, je přímo vynikající, že můžete pohodlně vyvíjet a vytvářet různé balíky pro IoT pomocí systému Linux® s otevřeným zdrojovým kódem, dostat se tak na úroveň éry IoT, a vyniknout v ní.

* Linux Station v současnosti podporuje pouze systém Ubuntu. Do budoucna budou podporovány i další systémy.

Pohodlný přístup do systému Linux

Soukromý cloud kombinující úložiště a aplikace IoT

Nastávající svět IoT přináší vývojářům i uživatelům vynikající příležitosti, které přispějí k zachování kontinuity navzdory odlišnostem různých zařízení a hranicím v čase i prostoru.

QNAP NAS v kombinaci s Linux Station je prostě nejlepší centrum dálkové a datové správy. Máte možnost vyvíjet a instalovat balíčky pro IoT dle potřeby pomocí systému Linux®, a centrálně ukládat data na QNAP NAS, využívat zabezpečené soukromé úložiště a vývojové řešení. QNAP Linux Station se svou podporou široké škály aplikací pro IoT s potenciálem vývoje aplikací s otevřeným zdrojovým kódem zakládá dokonalý prožitek s IoT. Přidejte se k nám a přijměte inteligentnější životní styl!

Soukromý cloud kombinující úložiště a aplikace IoT

Snadný provoz systému Linux na obrazovce HDMI

Jednoduše ke QNAP NAS připojte klávesnici, myš a monitor HDMI a využívejte Linux Station stejně, jako když používáte PC. Také můžete povolit připojení ke vzdálené pracovní ploše a vysílat obsah displeje do webového prohlížeče.

Snadný provoz systému Linux na obrazovce HDMI

Spusťte svou Linux Station

Chcete-li inicializovat Linux Station, postupujte podle níže uvedených kroků

  1. Aktualizujte svůj QNAP NAS na firmware QTS 4.2.1 (nebo novější).
  2. Navštivte QTS App Center a najděte Linux Station. Klikněte na "Nainstalovat".
  3. Otevřete Linux Station a vyberte operační systém Linux, který chcete nainstalovat.

    Pozor, prosím: Systém stáhne instalační balíčky z webových stránek Linux Containers (https://linuxcontainers.org/).

  4. Po kompletním stažení Linux OS klikněte na "Povolit", a pak jej můžete začít využívat pomocí displeje HDMI, klávesnice USB a myši.

    Pozor, prosím: Je-li povolena Linux Station, bude HD Station zakázána (a naopak).