QNAP Systems, Inc. - Network Attached Storage (NAS)

Language

Řešení zálohování do cloudového úložiště QNAP

Zálohování nesouvislých dat z místních síťových zařízení na zařízení QNAP NAS je stejně tak důležité, jako je nastavení plánu pro obnovu v případě katastrofy uložením kopii dat na vzdálené úložiště. Zařízení QNAP NAS poskytuje několik možností zálohy dat na cloudové úložiště a jejich obnovu v případě ztráty dat.

CloudBackup Station

QNAP CloudBackup Station slučuje v QTS App Center několik aplikací, které vám jednoduše a pohodlně zálohují data uložená na zařízení QNAP do několika cloudových úložišť.

Flexibilní hybridní řešení pro zálohu v cloudovém úložišti

CloudBackup Station poskytuje bezpečné a zároveň flexibilní hybridní řešení pro zálohu v cloudovém úložišti a umožňuje tak využití soukromého i veřejného cloudového úložiště a vytvořit tak cenově výhodné IT prostředí. Použitím aplikací Glacier, Azure Storage, OpenStack a WebDAV můžete jednoduše zálohovat data ze zařízení QNAP NAS do cloudového úložiště pro případnou obnovu dat.

Úplný seznam podporovaných zálohovacích služeb viz tabulka níže.

Jednoduchá a flexibilní správa

Pomocí řešení CloudBackup Station můžete jasně vidět stav zálohování přes protokolové záznamy a nastavit ruční nebo plánované pravidelné zálohování (denní/týdenní/měsíční), abyste měli důležitá data vždy chráněna. Pro flexibilní použití cloudového úložiště vám nabízíme několik cílových možností pro zálohu včetně složek a regionů.

Zašifrujte vaše data na veřejných cloudových úložištích

Data nahraná přes CloudBackup Station jsou chráněna SSL připojením a 256bitovým AES šifrováním na vojenské úrovni a je tak zaručeno, že budou chráněna během celé doby přenosu a během uložení na veřejných datových úložištích.

Šetří místo snížením množství dat

CloudBackup Station pomáhá šetřit místem na cloudovém úložišti pomocí komprese zálohovaných souborů, pomocí pravidelného přesunu dat na základě uživatelského nastavení a pomocí detekce rozptýlených souborů, aby se zabránilo zálohování nepotřebných dat. Soubory můžete také filtrovat podle velikosti a data a zajistit tak, aby v cloudu zůstaly zálohované pouze označené soubory.

Rychlý přenos dat

CloudBackup Station také podporuje vykonávání více úkonů najednou a vícevláknový přenos* rozdělením velkých souborů na menší části a podstatně tak urychluje přenos dat a zlepšuje výkonnost. Soubory si můžete v cloudovém úložišti prohlížet pomocí náhledů a zabránit tak stáhnutí nepotřebných dat v případě jejich obnovy.

* Aplikace WebDAV nepodporuje vícevláknový přenos dat.

Víc podpory pro zálohování dat do cloudového úložiště

QTS poskytuje další služby zálohování dat do cloudového úložiště a umožňuje tak jednoduché zálohování dat ze zařízení QNAP NAS do cloudu služeb Amazon S3, ElephantDrive, Symform, Google Drive Sync a Dropbox*.

* Služba Dropbox je dostupná pouze na QNAP NAS pro platformu x86.

Více informací: Záloha v cloudovém úložišti