QNAP Qsirch

Qsirch
Qsirch

NAS'nizde güçlü bir arama motoru

Nasıl çalıştığını gör

Kolay ve amp; QNAP NAS için Hızlı Dosya Arama

Bir dosya ararken herhangi bir arama sonucundan sıkıldıysanız, ihtiyacınız olan şeyleri bulmanıza yardımcı olan Qsirch - QNAP benzersiz, güçlü, Google Arama benzeri arama aracını deneyin. Bu kolay ve hızlı!

Dosya dağıtımı ile yeni tasarım

Dosya dağıtım özelliği, arama sonuçlarının dosya kategorilerine veya diğer ölçütlere göre görüntülenmesini sağlar.

Dosya dağıtımı ile yeni tasarım

Aramadan paylaşıma geçiş yapmak için kolay adımlar

Anahtar kelime arama, içerik önizleme, dosya paylaşımına birkaç adım yeterlidir.

*Not:Dosya paylaşımı QTS 4.2.1 gerektirir (veya üstü)
Aramadan paylaşıma geçiş yapmak için kolay adımlar

Yazarken Ara

Basitçe kategorileri seçin, anahtar kelimeler girin ve ilgili dosyalar hemen görüntülenecektir.

Yazarken Ara
Yazarken Ara

Arama Operatörleri

Daha hassas sonuçlar elde etmek için gelişmiş aramayı kullanarak karmaşık anahtar kelime arama parametrelerini ayarlayın.

Arama Operatörleri

Kapsamlı Arama

Dosya adı, meta veri (başlık, yazar, EXIF, IPTC, XMP ve daha fazlası) ve 30'dan fazla arama koşuluyla (içeriği, değiştirildiği tarihi ve dosya yolu ile) 6.000'den fazla dosya biçiminde dosyaları arayın.

Kapsamlı Arama

Gelişmiş Filtreler ve Arama Etiketleri

Arama sonuçlarını kolaylaştırmak için "Dahil et" ve "Hariç Tut" kullanın. Seçilen arama koşulları, kullanıcıların etiketleri kaldırarak hızlı düzenlemeler yapmasına izin veren etiketler olarak gösterilir.

Gelişmiş Filtreler ve Arama Etiketleri

Küçük Resim veya Liste Görünümü Önizleme

Tarama deneyiminizi geliştirmek için küçük resimleri kullanarak görüntüleri, videoları ve PDF dosyalarını önizleyin. Sonuçlar, daha ayrıntılı dosya bilgileri için bir liste olarak da görülebilir.

Küçük Resim veya Liste Görünümü Önizleme

Web Önizleme ve Anlık Paylaşım

Google Dokümanlar ve Office Online'ı kullanarak ofis dosyalarını hızlı bir şekilde önizleyin. Dosyalar, e-posta, sosyal medya, paylaşım bağlantısı veya başka bir NAS kullanıcısıyla anında paylaşılabilir.

Web Önizleme ve Anlık Paylaşım

Akıllı Tavsiye

Ayrıca, ilgilenebileceğiniz dosyalar, belirlenen anahtar kelimeler ve koşullara dayalı olarak arama önizleme sayfasında görüntülenir.

Akıllı Tavsiye

E-postaları ve Kişileri Arama

Qsirch, QmailAgent (.eml dosya biçimi) tarafından kaydedilen e-postaları ve Qcontactz'daki iletişim bilgilerini kullanarak arama yapmanızı sağlar. QmailAgent daha sonra hızlı bir şekilde yanıtlamak, iletmek veya yeni bir e-posta yazmak için kullanılabilir..
Daha fazla bilgi edin: QmailAgent, Qcontactz

E-postaları ve Kişileri Arama

Arama geçmişi

Gelecekteki aramaları hızlandırmak için sorgularınızı otomatik olarak öğrenir.

Arama geçmişi

Dizinlenmiş Klasör Ayarları

Arama verimliliğini artırmak için klasörler dizin oluşturmadan hariç tutulabilir. İndeksleme durumu arka plan görevi olarak da görülebilir.

Dizinlenmiş Klasör Ayarları

Qsirch Yardımcısı tarayıcı uzantısı

Qsirch yardımcı olur , bir tarayıcı uzantısı için Chrome™ and Filefox®, allows you to search for files on your NAS when you use Google Search.

Qsirch Yardımcısı tarayıcı uzantısı

Özel Arama Uygulamaları için API

Qsirch API, üçüncü taraf uygulamaları ve sistem entegrasyonunu sağlar. API dokümantasyonu için web tarayıcınızdaki şu bağlantıyı ziyaret edin: [http://ip:port/qsirch/static/api-docs/v1/index.html]

Özel Arama Uygulamaları için API

Faydaları

İş için

İstediğiniz belgeleri hızla bulun & Teklifler, raporlar, sözleşmeler ve daha fazlasını yapmak için dosyalar. Verimliliğinizin ve çalışma verimliliğinizin anında arttırılmasının keyfini çıkarın.

Ev için

Dosyayla ilgili hatırladığınız her şeyi girerek filmleri, şarkıları ve fotoğrafları hızlı bir şekilde bulun. Qsirch, zevk için derhal dosyayı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Gizli İçinde Gizli Dizayn Arama


İzin Ayarlarına Göre Arama

Qsirch, kullanıcı hesaplarıyla & QTS'nin paylaşılan klasör izinleri. Veri gizliliğini etkin bir şekilde korur ve arama sonuçları yalnızca her kullanıcı için yetkili dosyaları döndürür.

Aranacak Paylaşılan Klasörlere Karar Verme

Yöneticiler ve Qsirch için belirli paylaşılan klasörleri kaldırın. Veri güvenliğini sağlamak için paylaşılan klasörleri dizine eklemeden esnek bir şekilde hariç tutun.

Qsirch Uygulamasını Al
Qsirch Uygulamasını Al

Üretici Yazılımı Gereksinimleri: QTS 4.3 (veya üstü).

Qsirch 3.0, QTS Uygulama Merkezi'nden tüm x86 tabanlı ve ARM tabanlı NAS modelleri için kullanılabilir (TAS serisi hariç). TS-x51, TS-x51, TS-x53, TS-x53B, TS-x63, TS-x70, TS-x71, TS-x73, TS-x80, TS-x82 ve TS-EC serisi NAS için en az Qsirch için önerilen NAS 2GB RAM (optimum performans için en az 4GB önerilir).

Mobil uygulama
Mobil uygulama

Qsirchmobiluygulaması, iOS® 9 (veyadahayenisi) ve Android ™ 4.4 (veyaüstü) sürümlerinidesteklemektedir. Qsirch'ineksiksizözelliklerinden tam olarakyararlanmakiçinkullanıcıların QNAP NAS'larını QTS 4.2.2'ye (veyadahayenisi) güncellemesiveQsirch'i QTS UygulamaMerkezi'ndenyüklemesiönerilir.