QmailAgent - QNAP

Language
Qmail Agent

QmailAgent

Poštovní centrum pro Váš soukromý cloud

Máte-li větší počet e-mailových účtů, může být docela časově náročné muset se přihlašovat k jednotlivým e-mailovým portálům pokaždé, když se chcete podívat na e-maily nebo nějaký napsat. S QmailAgent od QNAP můžete zabezpečeně centralizovat více e-mailových účtů, takže správa a zálohování e-mailů budou zcela snadné.

Zajistěte si bezpečí své elektronické pošty a osobní soukromí

E-mail je středobodem našeho každodenního života, a ať už jste právě v práci, ve škole, v domácnosti nebo na cestách, své e-maily vždy odesíláte z různých IP adres. V některých případech budete možná potřebovat k použití programu Gmail speciální software. Za takových okolností se čtení e-mailů stává nepohodlným, Vámi používané IP adresy budou zaznamenávány a budou představovat potenciální hrozbu pro Vaše soukromí. Společnost QNAP si uvědomuje potřebu vysokého zabezpečení a nabízí program “QmailAgent”, online e-mailový agent pro QNAP NAS. Odesíláním e-mailů pomocí QmailAgent můžete zabránit zaznamenávání nebo blokování IP adres. Program Qmail, využívající k přenosu protokol SSL a podporující větší počet e-mailových účtů, představuje vynikající nástroj k zajištění bezpečí e-mailů a osobního soukromí.

QmailAgent

QmailAgent je online e-mailový klient, který Vám umožní spravovat všechny Vaše e-mailové účty, abyste měli přístup ke všem svým e-mailům a mohli snadno přepínat mezi různými účty. Poskytuje kompletní funkcionalitu pro vytváření, čtení a organizaci e-mailových zpráv. Při vytváření e-mailů můžete dokonce přikládat soubory, fotografie a dokumenty z QNAP.

 • Poštovní schránka

  Zahrnuje všechny funkce nezbytné ke čtení, vytváření a organizaci e-mailů. Obrazovka zobrazuje čtyři oblasti: Seznam zpráv, nástrojovou lištu, složky poštovní schránky a panel předběžného zobrazení.

 • Adresář

  Zařaďte své kontakty do osobního a importovaného adresáře. Adresář je rozdělen na tři oblasti: Adresáře a skupiny, seznam kontaktů a kontaktní údaje.

 • Nastavení

  Preference a vzhled programu Qmail, jako například správu složek, identitu odesílatelů a předem připravené odpovědi, lze seřídit pomocí karty nastavení.

 • Přepnout účet

  Kliknutím na ikonu si můžete nechat zobrazit různé e-mailové účty nebo rychle přepínat z jednoho účtu na druhý.

Zálohování e-mailů na Váš vysokokapacitní NAS

Po importu e-mailových účtů program QmailAgent automaticky zálohuje všechny vaše e-maily na Váš QNAP NAS. Nemusíte se obávat neočekávaných ztrát dat z e-mailů či jejich výmazu nedopatřením. Všechny zálohy e-mailů jsou uvedeny ve složce podle data a řádně uspořádány, abyste v nich mohli snadno vyhledávat.

Přepínání mezi účty jedním kliknutím

QmailAgent podporuje několik významných e-mailových služeb a služby podporující IMAP. Ať už používáte Gmail™, Yahoo®, Outlook®, nebo jakýkoli jiný e-mailový účet založený na IMAP, vždy mezi nimi můžete rychle přepínat, prohlížet, odpovídat, přeposílat e-maily, a přikládat a zobrazovat soubory v e-mailech.

Pohodlné čtení vašich e-mailů

V minulosti jste museli e-maily stahovat z NAS do místního počítače, jestliže jste je chtěli přečíst nebo odeslat. Nyní můžete e-maily uložené na QNAP NAS nejen procházet pomocí programu QmailAgent, ale také je otevírat přímo ve složkách v Průzkumníku.

Rychlé vyhledávání. Lepší vyhledávání.

Při práci s nepřeberným množstvím e-mailů rozmístěných na více mailových účtech může být obtížné najít některé důležité zprávy. Díky kritériím vyhledávání programu QmailAgent máte širokou škálu možností vyhledávání, jako například odesílatele, příjemce, předmětu, podsložek a podobně.

Přikládejte soubory z NAS k e-mailům a sdílejte je na SmartShare

QmailAgent Vám umožní přikládat soubory, dokumenty nebo multimediální soubory uložené na NAS k e-mailům. Při přikládání větších souborů vytvoří QmailAgent v e-mailu automaticky odkaz "SmartShare" - čímž Vám umožní odesílat přílohy, aniž byste překročili jakékoli omezení velikosti souboru. Aktivace funkcí myQNAPcloud/CloudLink pomůže zajistit, aby příjemci mohli přijímat e-maily a přímo v nich kliknout na odkazy pro zobrazení a stažení příloh.

Qsirch umožňuje vyhledávání v zálohách e-mailů

Exkluzivní fulltextový vyhledávací nástroj "Qsirch" od QNAP obsahuje také výkonnou funkci pro vyhledávání v e-mailech. Kritéria vyhledávání (jako například datum, příloha, odesílatel, příjemce, atd.) si můžete nastavit dle vlastní volby, abyste mohli efektivněji vyhledávat v souborech .eml a nacházet e-maily uložené na QNAP NAS. Užíváním QmailAgent společně s Qsirch se Vaše správa a prohledávání masivního množství e-mailů může stát mnohem snazší.


Zjistěte si více: Qsirch

Rychlé vyhledávání kontaktů pomocí Qcontactz

Qcontactz je praktický nástroj pro centrální ukládání a správu téměř neomezeného počtu kontaktů z více platforem a zařízení. Když budete používat QmailAgent s Qcontactz, budou často používané kontakty zapamatovány a budete moci rychle odesílat e-maily svým kontaktům tím, že na ně prostě kliknete v Qcontactz.


Zjistěte si více : Qcontactz

Mobilní aplikace QmailClient

Qmail umožňuje také uživatelům iOS® and Android™ rychle kontrolovat více e-mailových účtů, prohlížet a odesílat e-maily pomocí QmailAgent na QNAP NAS.

Poznámka: Přikládání souborů z QNAP NAS a synchronizaci kontaktů v adresáři program QmailClient v současnosti nepodporuje.

Pořiďte si tyto aplikace ještě dnes

Požadavky na systém: QmailAgent je možné spustit na QNAP NAS s firmware verze 4.2.2 (nebo novější).

Podporované modely QNAP NAS: TS-x31, TS-x31+, TS-x31P, TS431U, TS-831X a NAS založené na procesorech x86, včetně modelů TS-269H, TS-x51, TS-x51+, TS-x51A, TS-x53, TS-x53II, TS-x53A, TS-453mini, TVS-x63, TS-X63U, TS-x69, TS-x70, TVS-x71, TS-x79, TVS-x80, TVS-ECx80+, TVS-x82, a TDS-16489U.

Poznámka: Vzhledem k vysoké míře využití procesoru (CPU), nedoporučujeme používat více e-mailových účtů na starších modelech NAS s procesory ARM a Intel Atom. Další informace získáte v Přehledu produktů.