QNAP - Qcontactz ukládá Vaše hodnotné síťové prostředky.

Language
Qcontactz

Qcontactz

Quantum Contacts Manager

Zabezpečené ukládání Vašich hodnotných síťových prostředků

Qcontactz je dokonalý způsob centrální správy rostoucího počtu kontaktů. Qcontactz dále navyšuje výhody privátního cloudového prostředí, jaké poskytuje QNAP NAS, protože přináší databázi kontaktních informací s nepřetržitým online přístupem z jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení. Pouhými několika snadnými kroky můžete centrálně spravovat všechny své kontakty a výrazně zjednodušit své komunikační procesy a vybudovat si lepší základnu pro své sítě a interakce.

Snadné přidávání kontaktů importem nebo přidáním stávajících kontaktních informací.

Zjednodušte si správu velkého počtu kontaktů.

Využijte snadné integrace programu QmailAgent a aplikací od třetích stran.

Snadné přidávání kontaktních informací

 • Inteligentní import z Google Accounts

  Můžete snadno importovat kontakty z více účtů Google. Prostě jen vyberte export ze svého účtu Google, a po ověření účtu a jeho spárování s Qcontactz bude celý proces proveden. Qcontactz umožňuje také plánovanou synchronizaci, aby byl Váš seznam kontaktů neustále aktuální.

 • Import/export kontaktních informací pomocí souborů CSV a vCard 3.0

  Většina běžných nástrojů pro správu kontaktů podporuje export kontaktů do souborů CSV a/nebo vCard 3.0 (nebo novějších). Tyto soubory lze poté importovat do Qcontactz. Podporovány jsou i jiné populární aplikace a služby (jako například Skype, Outlook, Yahoo a IBM Notes). Při importu souborů máte možnost vybrat konkrétní kontakty, které chcete importovat. Kromě importu kontaktů, může Qcontactz exportovat kontakty také do souborů CSV a vCard.

 • Manuální vytváření kontaktů

  Kontakty můžete přidávat a upravovat také ručně zadáním příslušných informací.

Inteligentní nástroje ke zjednodušení správy

 • SLOUČENÍ

  Po importu svých kontaktů můžete snadno najít a sloučit duplicitní položky. Qcontactz Vám také umožní procházet Vaši historii slučování kontaktů a dle potřeby obnovovat sloučené kontakty.

 • SKUPINA

  Kontakty lze seskupit dohromady, aby je bylo možno snadněji vyhledat a spravovat. Můžete definovat skupiny, jako například Klienti, Rodina a Spolužáci, a dle potřeby přidávat jiné skupiny. Seskupit lze také důvěrné kontakty, které budou chráněny heslem z důvodu jejich soukromí a Vašeho bezpečí.

 • ZÁLOHOVÁNÍ

  Snímky (Snaphots) z Vašeho seznamu kontaktů lze pořizovat kdykoli. Kdyby byl omylem vymazán některý důležitý kontakt, nebo kdyby celý Váš seznam kontaktů postihla nějaká katastrofa, můžete ztracené informace snadno obnovit návratem zpět na některý z těchto snímků.

 • VYHLEDÁVÁNÍ

  I když máte ohromné množství kontaktů, můžete snadno najít konkrétní údaje o každém z nich vyhledáváním podle jména, e-mailové adresy, telefonního čísla či jiných informací.

Snadná integrace pro vylepšení produktivity

QmailAgent

QmailAgent je aplikace pro QNAP NAS, která Vám umožní centralizovat všechny Vaše e-mailové účty a odesílat/přijímat e-maily přímo na Váš NAS. Při používání QmailAgent s Qcontactz, budou kontakty s častým přístupem zapamatovány a Vy tak budete moci rychle odesílat e-maily svým kontaktům tím, že na ně kliknete v Qcontactz.

Flexibilní integrace API

Qcontactz API je také dostupné aplikacím externích vývojářů. V případě potřeby zobrazení Qcontactz API, nainstalujte tuto aplikaci na vaši NAS a zadejte následující odkaz ve webovém prohlížeči: "<IP adresa NAS>:9090/api/v1/docs". Qcontactz lze také integrovat do stávajících firemních databází CRM/ERP tak, aby poskytoval multiplatformní a multiterminálové řešení správy kontaktů.

MOBILNÍ APLIKACE

Kdykoli můžete synchronizovat své kontakty

S mobilní aplikací Qcontactz pro telefony iPhone a Android můžete importovat a synchronizovat kontakty mezi svými mobilními zařízeními a NAS a díky tomu zajistit, abyste své kontakty měli neustále po ruce.

MOBILNÍ APLIKACE -iOSMOBILNÍ APLIKACE -Android

Dokonalá architektura pro nejbezpečnější soukromý cloud

Qcontactz posiluje výhody soukromého cloudu poskytovaného pomocí QNAP NAS tím, že vytváří centralizovanou databázi kontaktů, která je nepřetržitě online a ke které lze získat přístup z jakéhokoli zařízení nebo počítače. Předchází omezením úložného prostoru a nevýhodám ukládání kontaktů napříč širokou škálou jednotlivých zařízení a umožňuje uživatelům uložit téměř neomezený počet kontaktů a rychle v nich vyhledávat.

Porovnání s ostatními řešeními správy kontaktů

Funkce Qcontactz  Google Contacts Yahoo Contacts
Podporované platformy Web, Android, IOS  Web, Android, IOS  Web 
Kapacita pro ukládání kontaktů Žádný definovaný limit (úložiště NAS) 25 000 kontaktů nebo 20 MB 5 000 kontaktů
Limit úložného prostoru na jeden kontakt Žádný 128 KB  Nespecifikováno
Přikládání souborů k jednotlivým kontaktům Ano (obrázky, PDF, doc) Ne Ne
Import Google – jednocestná plánovaná synchronizace Ano Ne Ne
Import souborů – maximální velikost souboru Žádný limit 3 000 kontaktů na jeden soubor 5 MB 
Import souborů – náhled a mapování Ano Ne Ne
Správa snímků Ano Ne Ne