Browser Station - QNAP

Language

SQFloorKit R2

Browser Station

Zabezpečený a praktický přístup k soukromým sítím

Browser Station poskytuje virtuální prohlížeče v QNAP NAS a umožňuje vzdálený přístup ke chráněným datům ve stejné síti LAN jako QNAP NAS, aniž by bylo nutné provádět složitá nastavení VPN. Je to jednoduché, praktické a bezpečné.

  • Šifrovaný vzdálený přístup a internetový provoz

  • Odstraňuje geografická omezení a odblokovává webové stránky

  • Stáhnout soubory přímo na NAS

Šifrovaný přístup a odblokování webových stránek

Při cestování nebo práci z domova či vzdálené kanceláře potřebujete vzdálený přístup k firemním soukromým serverům, které vyžadují ověření. Virtuální prohlížeče, které poskytuje Browser Station, vám umožňují snadný přístup ke zdrojům LAN ze vzdálených zařízení bez nutnosti použít proxy nebo VPN výhod v podobě online zabezpečení a ochrany soukromí.

Stažení souborů přímo na NAS

Při používání virtuálních prohlížečů v Browser Station můžete specifikovat sdílenou složku v NAS pro stahování souborů (včetně e-mailových příloh a souborů z webových stránek).

Poznámka: Browser Station nepodporuje přenos zvuku ani videa.

Intuitivní rozhraní pro správu

Snadno použitelné rozhraní pro správu vám umožňuje otevírat více prohlížečů v jednom rozhraní a snadno spravovat všechny prohlížeče zobrazením jejich informací v reálném čase, jako jsou uživatelé, využití systému NAS, čas vytvoření, protokoly a mnohem více.

Poznámka: Browser Station v současné době podporuje pouze Google Chrome™.

Prohlížeče si uchovají svůj aktuální statut

Browser Station uchovává aktuální statut každého prohlížeče včetně otevřených karet, záložek, historie procházení, seznamů ke čtení apod.

Instalace doplňku prohlížeče QNAP Qfinder

Můžete si nainstalovat doplněk prohlížeče QNAP Qfinder pro rychlé nalezení a přístup na QNAP NAS přes LAN s větším pohodlím.

Získejte Browser Station hned