QRM+ - QNAP

Language

QRM+

QRM+

QNAP Uzaktan Yönetim Plus

Ağa bağlı bilgi işlem cihazları için merkezi yönetim çözümü

QRM +, QNAP'ın Merkezi Bilgisayarlı Uzaktan Yönetim çözümü olup, her sektörde Bilişim Teknolojileri Takımları için ağa bağlı hesaplama aygıtlarına dayanmaktadır. Ağınızdaki Sunucular / PC'ler / İnce İstemciler gibi kritik cihazları keşfetmek, harita oluşturmak, izlemek ve yönetmek için tek nokta çözümü sunar. QRM +, zamanınızı kısaltarak tek bir arayüz aracılığıyla BT altyapınızı kolayca dünya çapında yönetmeye yardımcı olur. Daha kolay olabilir mi?

Windows ve Linux Aygıtlarının Uzaktan Yönetimi

QRM +, uzak cihazlar için sürekli sistem izleme sağlar. Basitçe Windows® ve Linux® cihazlarınıza QRMAgent yükleyin ve sistem durumunu QRM + yönetim arayüzünde (CPU kullanımı, RAM kullanımı, disk kullanımı, ağ kullanımı ve güç durumu dahil) göreceksiniz. QRM +, BT yöneticilerinin bağlı olan her cihazın durumunu hızlı bir şekilde izleyebilmelerini ve tüm varlıkların bozulmadan kalmasını sağlayarak bağlı bir BT varlık listesini oluşturabilir. QRM + aynı zamanda gerçek zamanlı aygıt izlemeyi de sağlar, böylece her bitiş noktasının durumunu gerektiği zaman kontrol edebilirsiniz. QRM + ile BT cihazlarının uzaktan yönetimi hızlı, güvenli ve kolaydır.

Not: QRMAgent şu adresten indirilebilir: QTS App Center.

IPMI uyumlu cihazların merkezi yönetimi

IPMI vasıtasıyla tüm kritik sunucu parametrelerini izleyin

IPMI uyumlu cihazların Merkezi Yönetim için piyasadaki birkaç çözümden biri olan QRM +, ağınızdaki tüm IPMI cihazlarını keşfetmek, haritaya çıkarmak, izlemek ve yönetmek için tek noktadan bir çözüm sunar. QRM +, IPMI 2.0'ı destekler ve size, işletim sisteminin durumundan bağımsız ve bağımsız olarak, IPMI uyumlu cihazlarınızı yönetmenizi sağlar. Sıcaklık sensörleri, FAN Hızı, Gerilim sensörleri, Güç durumu, IPMI olay bildirimleri gibi kritik sistem sensörlerini izlemeye yardımcı olur.

Aygıt Bulma ve Topoloji

Ağınızı birkaç dakika içinde kişiselleştirin

QRM +, ağınızdaki yönlendiricileri, anahtarları, sunucuları ve daha fazlasını içeren tüm cihazları keşfetmenizi ve tanımlamanızı kolaylaştırır. QRM +, bir IP Aralık taraması veya Alt ağ taraması kullanarak keşfedilen cihazları yönetim sisteminize hızlı bir şekilde eklemenize izin verir. Yönetilen cihazlar, sorunları hızlı bir şekilde gidermek için güçlü bir ilk tepki aracı sunarken ağları görselleştirmenizi ve kişiselleştirmenizi sağlayan grafik topoloji diyagramında görüntülenecektir.

IPMI için uzak KVM

Tek tıklama IPMI tabanlı Uzak Masaüstü Çözümü

QRM +, IEI Technology Inc® ve Supermicro® gibi bazı IPMI uyumlu cihazlar için uzak KVM (Klavye, Video, Fare) fonksiyonunu destekler ve cihaz kapalıyken veya BIOS modunda olsalar bile ağdaki bilgisayar cihazlarını uzaktan kumanda etmenizi sağlar. Kayıt ve oynatma özelliğiyle, sorun giderme ve denetim amaçları için tüm işlemleri KVM ile izleyebilirsiniz. Ayrıca, aynı anda KVM'yi kullanarak uzaktaki sunucuya bağlanmak için birden çok istemci için çok kanallı desteği de sağlar.

Uyarılar ve Bildirimler

Felaket saldırısı öncesinde önceden uyarı alın.

QRM +, kullanıcıları, uygulamaları ve işletmenizi etkilemeden önce performans sorunlarını gidermek için eşik bazlı uyarılar sunar; böylece daha yüksek üretkenlik, daha iyi işbirliği ve cihazın kapalı kalma süresi veya sistem performansından daha hızlı iyileşme elde etmenize olanak tanır.

 • Ayarla

  İhtiyaçlarınıza göre uyarıyı bildirmek için eşikleri ayarlayın.

 • Destekler

  Bildirim politikalarını tanımlamak için E-posta bildirimini destekler.

 • Birleştir

  Kolay uyarı yönetimi için tüm uyarıları ve bildirimleri konsolide eder.

Güvenli Uzaktan Yönetim Çözümü

QNAP'tan en güvenli yönetim platformuyla altyapınızı yönetin

QRM + 'nın görev kritik sunucularınıza ve bilgi işlem kaynaklarına erişebileceğini anlıyoruz, bu nedenle QRM +, kullanıcı hesabına, kullanıcı ayrıcalık yönetimine ve güvenli bağlantıya sahip olanlara güvenlik önceliği veriyor ve BT altyapınızı QNAP'ın en güvenli yönetim platformuyla koruyor.

 • İki Adımlı Kimlik Doğrulama: NAS kullanıcı hesapları için güvenliği artırmak için QTS'nin İki Adımlı Kimlik Doğrulamasını Kullanır.
 • Rol Temelli Yönetim (Yönetici ve Güç Kullanıcısı): Kullanıcı rolleriyle kullanıcı erişim düzeylerini kolayca yönetin.
 • Güvenli bağlantı desteği (SSL): Tüm iletişim ağ üzerinden güvenli.

Dostu Kullanıcı Arayüzü

Grafiksel ve Sezgisel

QRM + 'daki gösterge panoları, BT yöneticilerinin tüm cihazları ve ilgili parametreleri görselleştirmelerini ve izlemelerine yardımcı olan sunucular için basit izleme sistemidir. Ayrıca, tüm gösterge tablolarını kök sebebini bulmak için birden çok ekrana bakmadan tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. QRM +, CPU Kullanımı, Bellek Kullanımı, Disk Kullanımı, CPU Sıcaklığı, CPU Fan hızı ve daha birçok özellik gibi birçok etkin monitörü destekler ve tüm kritik hesaplama aygıtlarında yöneticilere tam bir görünürlük sağlar. Dahası, QRM +, BT yöneticileri tarafından her yere herhangi bir web tarayıcısından erişebilmek için merkezileştirilmiş, web tabanlı bir çözümdür.

3 Yarar

Grafiksel ve Sezgisel

- Tüm önemli cihaz parametrelerini takip eder.
- Uyarı ve olay yönetimi.
- Ağ kaynaklarının performansını analiz etmeye yardımcı olur.

Daha fazla zaman kazanın

- Kolay ve hızlı uygulama ve bakım.
- Sorun gidermede daha az zaman harcayın.
- Sistemlerin birkaç dakika içinde çalıştırılmasına ve çalışmaya devam etmesine yardımcı olur.

Düşük maliyet, daha fazla güvenlik

- Altyapınızın güvenli yönetimi.
- Daha düşük idari ve operasyonel maliyet.
- BT ve çalışan verimliliğini en üst düzeye çıkarın.
- Kesintiden kaçının ve sorunları hızlı bir şekilde düzeltin.

Get QRM+ now
Get QRM+ now

Sistemin gerektirdikleri:

1. QNAP NAS that support QTS 4.3.0 (or later): TS-x53B, TS-x53BU, TS-453BT3, TVS-x73, TS-x85.
2. QNAP NAS that support QTS 4.2.2 (or later): TS-x53U, TS-x53A, TS-x51U, TS-x51A, TS-x51+, TS-x51, TVS-x63+, TVS-x63, TS-x63U, TS-x70, TVS-x71, TS-x80, TVS-x82, TVS-882BR, TVS-x82T, TVS-x82ST, TVS-x82TU, TES-x85U, TDS-x89U
3. QNAP NAS series (discontinued) that support QTS 4.2.2 (or later): TS-x79 Pro, TS-x79U-RP, TS-ECx79U-RP, TS-ECx79U-SAS-RP, SS-ECx79U-SAS-RP
4. IEI QGW Series that support QTS 4.2.1 (or later): TANK-860-QGW, TANK-760-QGW.
5. The NAS/QGW must have at least 4GB RAM.