QIoT Suite Lite - QNAP

Language

SQFloorKit R2

QIoT Suite Lite

IoT'yi sadece 3 aşamada hızla geliştirin

QNAP NAS sadece dijital varlıklarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda potansiyel IoT iş fırsatlarını keşfetmenize izin vermek için QIoT teknolojisi sağlar. QNAP, özel bir IoT bulut platformu oluşturmak için QooT Konteyner'ları piyasaya sürdükten sonra geliştiricilere kolaylıkla evrensel gelişim ve hizmetler geliştirirken ilave pratik modüller sağlayan QIoT Suite Lite - daha el altında IoT geliştirme uygulaması - tanıttı.

QIoT Suite Lite nedir?

Verimli İOA geliştirme vakaları

QIoT Suite Lite popüler araçlardan (Node-RED ve Freeboard) yararlanarak IoT ortamını kolayca oluşturmanıza yardımcı olur. Çoklu protokolleri (MQTT, HTTP ve CoAP) ve gösterge panolarını destekler ve gelişme panolarının birden fazla algılayıcıyla hızlı bağlantısını sağlar. IoT uygulamalarını birkaç dakika içinde başlatmak için QIoT Suite Lite'daki kural motorunu ve panosunu belirlemeniz yeterlidir. QIoT Suite Lite, güvenli ağ bağlantıları için protokol üzerinde ayrıca MQTTS ve HTTPs güvenlik katmanları ekler.

Tasarım yaşam döngüsünü kısalttı

Hızlı kurulum sihirbazında el ele tutuşun

QIoT Suite Lite, adım adım IoT uygulamaları oluşturmaya yardımcı olmak için Hızlı Kurulum Sihirbazı içerir. Arduino Yun, Raspberry Pi, Intel Edison ve MTK LinkIt™ Smart 7688 (Duo) gibi başlangıç kitlerini kolayca uygulamak için Python veya Node.js kullanabilirsiniz. Kod tabanında zamandan tasarruf etmek ve modülleri aramak için IoT uygulamasını QIoT Suite Lite'yi kullanarak en kısa sürede ve en az insan gücüyle başlatabilirsiniz.

Grafik akışlı tasarım

Sezgisel sürükle-bırak blokları

QIoT Suite Lite, IoT gelişimini basitleştirmek için bir akış düzenleyicisine sahip kurallar altyapısı olarak Node-RED'i bütünleştirir. Grafiksel arayüz, bağlantı düğümleri ile sürükleyip bırakan bloklar sağlar, böylece bir iş akışı oluşturmak için esnek olur. Tüm işlem mesajlarının kolay anlaşılması ve yönetimi için görselleştirilmesi.

Veri kaynaklarını izleyin

Özelleştirilebilir gösterge tablası kolaylaştırılmıştır

QIoT Suite Lite, IoT kontrol paneli ekranı olarak Freeboard'ı kullanır; bunlar, daha fazla veri analizi, paylaşımı veya içe / dışa aktarma için QNAP NAS'de depolanan toplanan cihaz verilerini Microsoft® Power BI gibi diğer gösterge tablolarına aktarmak için API aracılığıyla paylaşılabilir. Özelleştirilebilir gösterge tablosu, bağlı IoT cihazlarının önemli bilgilerini izlemenize yardımcı olmak için büyük avantajlar sunar.

QIoT 1-2-3'ü başlat

Basit, kolay ve hızlı
  • Bir şeyler ekle

    Bir şey türü seçin (Başlangıç Seti) ve kaynaklar.

  • Kural Motor

    Mesaj işleme mantığını ve tepkisini belirleyin.

  • gösterge paneli

    Görüntülenen bilgilerin sunumunu tasarlayın

IoT için düşük maliyetli özel bulut

Özel ve genel bulutlardan ortak faydalar

QIoT Suite Lite, IoT verilerinizi güvenle depolamak için QNAP NAS tarafından sağlanan güvenlik ve yüksek kapasiteden yararlanır. QIoT Suite Lite, IP ile etkinleştirilemeyen geleneksel, kaynak kısıtlı cihazlardan veri almak üzere yapılandırılabilir. QIoT Suite Lite ile, filtrelenmiş verileri analiz için premium genel bulutlara ve bulut kaynakları en yüksek seviyeye çıkarmadan önce tüm verilerinizi düşük maliyetli özel bulutlarda depolayabilirsiniz. QIoT Suite Lite - genel bulutlarla entegre özel IoT bulut platformu - büyük esneklik ve maliyet etkinliği ile kolayca IoT hizmetlerini edinmenizi sağlar.

İOO'ı hayata geçirin, keşfedin, paylaşın!

IoT Hackathon'daki QIoT Suite Lite'yi kullanan hevesli yapımcılar 2017'de Meydan Okuyor

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017

IoT Tech Expo Global 2017