Qfiling - QNAP

Language

Qfiling ile Basitleştirilmiş dosya organizasyonu

Qfiling, dosya organizasyonunuzu otomatikleştirir. Tek yapmanız gereken dosyalarınızı kategorize etmek, bir zaman çizelgesini ayarlamak ve geri kalanını Qfiling yapacak. Kolay, akıllı ve verimli.!

Qfiling nasıl çalışır?

QNAP NAS'yi merkezi dosya depolama alanı olarak kullanırken, bu dosyaları verimli bir şekilde organize etmek, günlük yönetim ve kullanım için temel bir ilkedir. Ancak, çok sayıda klasöre yayılmış çok sayıda dosyayla karşı karşıya kaldıklarında, dosyaları sınıflandırmak ve arşivlemek giderek daha zor, daha fazla zaman alır ve sinir bozucu olur. Dosyaları düzenlemek Qfiling ile artık otomatik ve verimli.

Kategorilere ayır ve dosyala

Qfiling, resimler, videolar, müzik, belgeler ve e-postalar gibi kategoriler sunar. Qfiling'i kurduktan sonra, seçili klasörlerdeki dosyalar bu kategorilerin klasörlerine otomatik olarak arşivlenecektir.

Çizelge ve sonuçlar

Saatlik, günlük, haftalık veya aylık dosyalama takvimlerini ayarlayabilirsiniz. Sistem dosyalama görevlerini arka planda otomatik olarak işleyecektir.

Esnek dosya transferi

Qfiling yalnızca yerel NAS üzerinde değil, aynı zamanda harici depolama aygıtları ve uzak NAS birimleri üzerinde de çalışır. Yalnızca seçilen kategoriler yedeklenir / hedefe taşınır.

VJBOD ile kolay depolama genişletme

VJBOD, diğer QNAP NAS'nin kullanılmayan depolarını kullanarak NAS'nin depolama alanını esnek bir şekilde büyütmenizi sağlar. Bu benzersiz genişletme yöntemi, dosyaları birden çok cihazdan aktarırken yeterli alanı sağlamak için kolay bir yol sağlar.
» VJBOD hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu faydalar için şimdi Qfiling kullanın

 • Hızlı

  Tüm ayarları birkaç tıklamayla tamamlayın. Bu hızlı ve kolay.

 • düzenlenmiş

  Dosyalar, ayarlarınıza bağlı olarak iyi organize edilmiş ve arşivlenmiştir.

 • verimlilik

  Dosyaları organize etmek, herhangi bir ekstra çabaya veya zamana ihtiyaç duymadan otomatik ve periyodik hale gelir.

 • yönetim

  Dosyaları düzenli tutmak, ihtiyacınız olan dosyaları bulmanızı ve her değerli dosyadan en iyi sonucu almanızı kolaylaştırır.

Şimdi Qfiling'i al

Sistem gereksinimleri: Qfiling'i kullanmadan önce Qsirch kurulmalıdır. TAS serisi dışında en az 2GB RAM ve QTS 4.3.0 (veya üstü) ile tüm QNAP NAS modellerini destekler. En iyi performans için 4GB veya daha fazla RAM önerilir.