QmailAgent - QNAP

Language
Qmail Agent

QmailAgent

Özel bulutunuz için bir posta merkezi merkezi

Çok sayıda e-posta hesabınız varsa, her e-posta portalını ziyaret etmek ve e-postaları kontrol etmek ve göndermek için tek tek oturum açmak zaman alabilir. QNAP'ın QmailAgent'iyle, birden fazla e-posta hesabını güvenli bir şekilde merkezileştirebilir, böylece e-postaları çok kolay bir şekilde yönetebilir ve yedekleyebilirsiniz..

See QmailAgent Video

E-posta güvenliği ve kişisel gizliliği koruyun

E-posta, günlük yaşamın temel bir parçasıdır; işte, okulda, evde veya seyahatte olsanız da, farklı IP adresleri aracılığıyla e-posta gönderirsiniz. Bazı bölgelerde, Gmail'i kullanmanız için özel bir yazılım gerektirebilir. Bu koşullar altında, e-postaları okumak uygunsuz olur ve kullandığınız IP adresleri kaydedilir ve gizliliğiniz için potansiyel bir tehdit oluşturabilir. Yüksek güvenlik ve gizlilik gereksinimini fark eden QNAP, QNAP NAS için çevrimiçi bir e-posta aracısı olan "QmailAgent" ı sunar. QmailAgent ile e-posta göndermek, IP adreslerinin kaydedilmesini veya engellenmesini önleyebilir. QmailAgent SSL iletimi ve birden fazla e-posta hesabı desteği ile birleştiğinde e-posta güvenliğinizi ve kişisel gizliliğinizi korumak için harika bir araç sunar.

Push bildirimleri

QmailAgent, QTS Masaüstü ve Chrome ™, Safari® ve Firefox® tarayıcılarında uygulamayı açmadan gerçek zamanlı bildirim almanıza izin veren push bildirimlerini destekler.

Not: Push bildirimleri almak için QmailAgent 1.2 (veya daha üstü) gereklidir.

QmailAgent

QmailAgent, birden fazla e-posta hesabını yönetmenize, tüm e-postalarınıza erişmenize ve farklı hesaplar arasında kolayca geçiş yapmanıza yardımcı olan bir çevrimiçi e-posta istemcisidir. E-postaları bestelemek, okumak ve düzenlemek için eksiksiz bir işlevsellik sağlar. E-posta oluştururken QNAP NAS'den dosya, fotoğraf ve belgeler ekleyebilirsiniz.

 • Mail kutusu

  E-postaları okumak, oluşturmak ve düzenlemek için gerekli olan tüm işlevleri içerir. Ekranda dört alan gösterilir: Mesajlar Listesi, Araç Çubuğu, Posta Kutusu Klasörleri ve Önizleme Bölmesi.

 • Adres defter

  Kişilerinizi kişisel ve içe aktarılan adres defterlerinde listeler. Adres Defteri üç alana ayrılmıştır: Dizinler ve Gruplar, Kişi Listesi ve Kişi Ayrıntıları.

 • Ayarlar

  Qmail'in tercihleri ve görünümü, klasörler, gönderen kimlikleri ve hazır yanıtlar da dahil olmak üzere ayarlar sekmesini kullanarak ayarlanabilir.

 • Hesap değiştir

  Farklı e-posta hesaplarınızı göstermek ve hesapları hızlı bir şekilde değiştirmek için simgeyi tıklayın.

E-postaları yüksek kapasiteli NAS'a yedekleme

E-posta hesaplarını içe aktardıktan sonra, QmailAgent tüm e-postalarınızı otomatik olarak QNAP NAS'nize yedekleyecektir. Beklenmedik e-posta veri kaybı veya yanlışlıkla silinme hakkında artık endişelenmeniz gerekmez. Tüm e-posta yedekleri tarihe göre klasörde listelenir ve kolayca aranabilmeniz için düzenli olarak düzenlenmiştir.

Hesapları tek bir tıklamayla değiştirme

QmailAgent, birden fazla büyük e-posta hizmetini ve IMAP kullananları desteklemektedir. İster Gmail ™, Yahoo®, Outlook® veya herhangi bir IMAP tabanlı e-posta hesabınız varsa, e-postaları taramak, cevaplamak, iletmek ve e-postalara dosya eklemek ve görüntülemek için aralarında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

E-postalarınızı rahatça okuyun

Geçmişte, e-postaları okumak veya göndermek için NAS'dan yerel bir bilgisayara e-posta indirmeniz gerekiyordu. Artık, QNAP NAS'de depolanan e-postalara QmailAgent ile göz atmanın yanında doğrudan e-posta yedeklerini Dosya Gezgini klasörlerinden de açabilirsiniz.

Hızlı arama. Daha iyi arama.

Birden çok e-posta hesabına yayılan sayısız e-postayla uğraşırken, önemli iletileri bulmak zor olabilir. QmailAgent'ın arama ölçütleriyle, gönderen, alıcı, konu, alt klasörler ve daha pek çok arama kriterine sahip olursunuz.

NAS dosyalarını e-postalara ekleme ve SmartShare ile paylaşma

QmailAgent, NAS'de depolanan dosyaları, belgeleri veya multimedya dosyalarını e-postalara eklemenize izin verir. Büyük dosyalar eklerken, QmailAgent e-postada otomatik olarak bir "SmartShare" bağlantısı oluşturur - herhangi bir dosya boyutu sınırını aşmadan ek göndermenize izin verir. MyQNAPcloud / CloudLink işlevleri etkinleştirildiğinde, alıcıların e-postaları almasını ve ekleri önizleme ve indirme bağlantılarını doğrudan tıklatmalarını sağlar.

Qsirch, e-posta yedeklemeleri aracılığıyla arama yapmanızı güçlendiriyor

QNAP'ın özel tam metin arama aracı "Qsirch" de güçlü bir e-posta arama fonksiyonu içerir. .eml dosyalarıyla arama yapmak ve QNAP NAS'de saklanan e-postaları daha etkin bir şekilde bulmak için arama ölçütlerini (tarih, ek, gönderen, alıcı vb. Gibi) özelleştirebilirsiniz. QmailAgent'i Qsirch ile birlikte kullanmak, büyük miktarlarda e-postaları daha kolay yönetmek ve aramak için kullanılabilir.


Daha fazla bilgi edinin : Qsirch

Kişileri Kişilerle hızlı bir şekilde bulun

Qcontactz, çok sayıda platformdan ve cihazdan sınırsız sayıda kişiyi merkezi olarak depolamak ve yönetmek için kullanışlı bir araçtır. QmailAgent'i Qcontactz ile kullanırken, sık kullanılan kişiler hatırlanacak ve bunları yalnızca Qcontactz'da tıklatarak kişilere hızlı bir şekilde e-posta gönderebilirsiniz.


Daha fazla bilgi edinin : Qcontactz

QmailClient mobil aplikasyonu

QmailClient mobil uygulaması (iOS® ve Android ™ için kullanılabilir), kullanıcıların birden fazla e-posta hesabını hızlı bir şekilde kontrol etmelerini ve QNAP NAS üzerinde QmailAgent'i kullanarak e-postalara gözatmalarına ve yanıt vermelerini sağlar. Push bildirimler, yeni e-postalar geldiğinde veya bağlantı hataları oluştuğunda mobil cihazınıza iletilir.

Not: QNAP NAS'dan dosya ekleme ve kişileri adres defterlerinde senkronize etme, henüz QmailClient tarafından desteklenmiyor.

Şimdi uygulamayı edinin

Sistem Gereksinimleri: QmailAgent, 4.2.2 (veya daha yeni) firmware sürümünü çalıştıran QNAP NAS için geçerlidir.

Desteklenen qnap modelleri: TS-x31, TS-x31+, TS-x31P, TS431U, TS-831X and x86-based NAS, including the TS-269H, TS-x51, TS-x51+, TS-x51A, TS-x53, TS-x53II, TS-x53A, TS-453mini, TVS-x63, TS-X63U, TS-x69, TS-x70, TVS-x71, TS-x79, TVS-x80, TVS-ECx80+, TVS-x82, and TDS-16489U.

Not: CPU kullanımının yüksek olması nedeniyle, eski ARM tabanlı ve Intel Atom tabanlı NAS modellerinde birden çok e-posta hesabı kullanılması önerilmez. Daha fazla bilgi için lütfen Ürüne Genel Bakış konusuna bakın.