Tarayıcı İstasyonu - QNAP

Language

SQFloorKit R2

Tarayıcı İstasyonu

Özel şebekelere güvenli ve rahat erişim

Tarayıcı İstasyonu, QNAP NAS üzerinde sanal tarayıcılar sunar ve karmaşık VPN ayarları olmadan QNAP NAS ile aynı LAN'da korunan verilere uzaktan erişmenize olanak tanır. Basit, kullanışlı ve güvenlidir.

  • Şifreli uzaktan erişim ve İnternet trafiği

  • Coğrafik kısıtlamaları kaldırır ve web sitelerinin engellenmesini kaldırır

  • Dosyaları doğrudan NAS'a indirin

Şifreli erişim ve engellemeyi kaldır web siteleri

Bir ev / uzak ofisten seyahat ederken veya çalışırken, şirketinizin kimlik doğrulaması gerektiren özel sunucularına uzaktan erişmeniz gerekir. Tarayıcı İstasyonu tarafından sağlanan sanal tarayıcılar, proxy veya VPN'ye ihtiyaç duymadan uzak aygıtlardan LAN kaynaklarına kolayca erişmenize yardımcı olur ve çevrimiçi güvenlik ve gizlilikten yararlanır.

Dosyaları doğrudan NAS'a indirin

Tarayıcı İstasyonunda sanal tarayıcıları kullanırken dosyaları indirmek (e-posta ekleri ve web sitelerinden) için bir NAS paylaşım klasörü belirtebilirsiniz.

Not: Tarayıcı İstasyonu, ses veya video aktarımını desteklemez.

Sezgisel yönetim arayüzü

Kullanımı kolay yönetim arabirimi, tek bir arabirimde birden fazla tarayıcı açmanıza ve ayrıca kullanıcılar, NAS sistemi kullanımı, oluşturulan zaman, günlükler ve daha fazlasını içeren gerçek zamanlı bilgileri izleyerek tüm tarayıcıları kolayca yönetmenizi sağlar .

Not:Tarayıcı İstasyonu şu anda yalnızca Google Chrome ™'u destekliyor.

Tarayıcılar mevcut durumlarını korur

Tarayıcı İstasyonu, açık sekmeler, yer imleri, tarama geçmişi, okuma listeleri ve daha pek çok şeyi içeren her tarayıcının geçerli durumunu korur.

QNAP Qfinder tarayıcı uzantısını yükle

Daha fazla kolaylık sağlamak için QNAP NAS over LAN'ı çabucak bulmak ve bunlara erişmek için QNAP Qfinder tarayıcı uzantısını yükleyebilirsiniz.

Tarayıcı İstasyonunu şimdi al