Dosya senkronizasyonu için Qsync

Language

Dosya senkronizasyonu için Qsync

Dosya senkronizasyonu için Qsync

Optimum Takım Çalışması için Cihazlar Arası Dosya Senkronizasyonu

Qsync, QNAP NAS ile bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar gibi bağlantılı cihazlar arasında etkili dosya senkronizasyonu sağlar. İş dünyası kullanıcıları, paylaşılan klasördeki en yeni dosyalara istedikleri zaman çeşitli cihazlardan erişebilir, ekip çalışması ve işbirliğini büyük ölçüde geliştirebilirler. Kişisel kullanıcılar, multimedya deneyiminin keyfini çıkarabilir. Ayrıca aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşmak için medya dosyalarınıza mobil cihazlardan kolayca erişebilirsiniz.

Dosya senkronizasyonu için Qsync

İşKişisel

Takım çalışması verimliliğini optimize etmek için paylaşılan grup klasörü

Modern işletme modelleri, karmaşık projeleri tamamlamak için ofiste ve dışında çalışanlar arasında gerçek zamanlı işbirliği gerektirir. Herkesin en son dosyalara güvenli bir şekilde erişebilmesini sağlamak bir zorluk olabilir. Qsync, büyük bir depolama kapasitesiyle dosya senkronizasyonu için QNAP NAS'ı güvenli bir veri merkezine dönüştürür. Birden fazla dosya senkronizasyonu ve grup dosyası paylaşma yöntemi, herkesin dosyalara herzaman her an erişebilmesine ve ortak çalışmanın esnekliğini büyük ölçüde arttırmasına olanak tanır.

Takım çalışması verimliliğini optimize etmek için paylaşılan grup klasörü

Mobil multimedya eğlence için cihazlar arası dosya senkronizasyonu

Genel bulut hizmetleri ücretsiz depolama alanları sağlarken ve dosyalar aygıtlar arasında paylaşılırken, multimedya dosyaları depolama sınırlarını kolayca aşabilir. Bu durumda, daha fazla alan için bazı dosyaları silmeniz veya aylık ücret ödemeniz gerekir. Qsync ile, NAS üzerindeki dosyaları bağlanan tüm cihazlarınızda kolayca eşitleyebilirsiniz. Kendi dosyalarınızı kontrol ederken, NAS'ınızın geniş depolama potansiyelinden faydalanabiir, ekstra ücret ödemeden hareket halindeyken videolarınızı izleyebilirsiniz.

Takım çalışması verimliliğini optimize etmek için paylaşılan grup klasörü

Qsync'in Faydaları

 • Ekstra masraf veya alan kısıtlaması yok

  Qsync, QNAP NAS'ın ayrılmaz bir parçasıdır ve ilave ücret veya abonelik maliyeti gerektirmez. Depolama alanı NAS'ın toplam kapasitesi ile sınırlandırılmıştır.

 • Verileriniz üzerinde tam kontrol

  Qsync QNAP NAS cihazınızda olduğu için, dosya senkronizasyonu sırasında bunu üçüncü parti programlar aracılığıyla yapmanıza gerek yoktur. Böylece, verilerinizin nasıl kullanıldığını ve iletildiğini kontrol altına alırsınız.

 • Cihaz depolama biriminden tasarruf edin

  Qsync, NAS ile bağlantılı olan diğer aygıtlarda saklanan kopyaları etkilemeksizin farklı aygıttaki dosyaları silmenizi sağlar. Bununla birlikte, birisi başka bir cihazda sildiğiniz dosyaları güncellerse, onları isterseniz Qsync klasöründen geri alabilirsiniz.

 • Tüm cihazlarınıza senkronize edin

  Bir bilgisayardaki bir dosyayı her eklediğinizde, düzenlediğinizde, sildiyseniz veya yeniden adlandırdığınızda, değişiklik, NAS'ınızla bağlantılı olan diğer tüm kullanıcılara uygulanır, böylece tüm cihazlarınız üzerinde tam olarak aynı içeriğe sahip olursunuz.

 • Paylaşılan klasörleri senkronize et

  Eşitleme, grup çalışması etkinliğini büyük ölçüde artırmak için paylaşılan klasörler üzerinde (yöneticiler tarafından iyi düşünülmüş ayrıcalık ayarlarıyla) etkinleştirilebilir. Bu paylaşılan klasörlere erişimi olan herkesin senkronize edilen dosyaları zamanında almasını sağlar.

 • Takım klasörlerini farklı gruplarla paylaşın

  Hayatınız farklı insanlar gruplarıyla bağlantılıdır. Qsync klasörü içinde alt klasörler oluşturabilir ve her bir dosyayı farklı NAS kullanıcı gruplarıyla paylaşabilirsiniz. Aynı alt klasördeki tüm dosyalar en son sürümüyle her zaman güncel kalır.

 • Dosyaları indirme bağlantılarıyla hızlı bir şekilde paylaşın

  NAS hesabı olmasa bile insanlarla dosya paylaşımında bulunmak için indirme bağlantıları oluşturun. Bu, düşük öncelikli belgeleri insanlarla paylaşmak için kullanıcı hesapları oluşturma süresini büyük ölçüde azaltır.

 • Sürüm denetimi

  Qsync sürüm kontrolüyle tüm dosya revizyonları ileride geri alabilmek için kopya olarak kaydedilir. Dosya sürümüyle, üzerine yazılan veya yanlışlıkla silinen dosyalar konusunda endişelenmenize gerek yok. Geri dönüşüm kutusundan silinen dosyalar bile alınabilir.

 • Ayarları tüm cihazlara uygula

  Merkezi yapılandırma modunda doğrudan kullanıcı ayrıcalıklarını yönetebilir, Qsync istemci yapılandırmalarını ayarlayabilir ve hemen sonra tüm aygıtlara özelleştirilmiş veya varsayılan ayarları zahmetsizce uygulayabilirsiniz.

 • Qsync klasörünü uzaktan sil

  NAS'nız çalınırsa veya kaybolursa, veri ihlallerini önlemek için Qsync klasörünü uzaktan silebilirsiniz ve cihazı aldıktan sonra da geri yükleyebilirsiniz.