QmailAgent - QNAP

Language
Qmail Agent

QmailAgent

Centrum pocztowe dla Twojej chmury prywatnej

Jeśli masz wiele kont poczty e-mail, przejście do każdego z portali i zalogowanie się w celu sprawdzenia i wysłania wiadomości e-mail może być czasochłonne. Przy użyciu programu QmailAgent firmy QNAP można bezpiecznie scentralizować wiele kont poczty e-mail, dzięki czemu zarządzanie nimi i tworzenie ich kopii zapasowych jest niezwykle proste.

Chroń pocztę e-mail i własną prywatność

Poczta e-mail jest ważną częścią codziennego życia. Nie ważne, gdzie jesteś — w pracy, szkole, domu, podróży — wysyłasz wiadomości e-mail z różnych adresów IP. W niektórych obszarach konieczne jest nawet specjalne oprogramowanie pozwalające na korzystanie z Gmaila. W takich sytuacjach czytanie e-maili staje się kłopotliwe, a użyte adresy IP zostaną zarejestrowane, co może zagrozić Twojej prywatności. QNAP zauważa potrzebę silnych zabezpieczeń i prywatności. Właśnie dlatego oferuje aplikację QmailAgent będącą agentem poczty e-mail do serwera QNAP NAS. Wysyłanie poczty e-mail przy użyciu aplikacji QmailAgent może zapobiegać rejestrowaniu lub blokowaniu adresów IP. Połączenie transmisji szyfrowanej SSL oraz obsługi wielu kont e-mail sprawia, że QmailAgent stanowi doskonałe narzędzie do ochrony poczty e-mail i własnej prywatności.

Powiadomienia „push”

Aplikacja QmailAgent obsługuje powiadomienia typu push, umożliwiając otrzymywanie powiadomień w czasie rzeczywistym w aplikacji Pulpit QTS, a w przeglądarkach Chrome™, Safari® oraz Firefox® bez otwierania tej aplikacji.

Uwaga: Do stosowania powiadomień push potrzebna jest aplikacja QmailAgent w wersji 1.2 (lub nowszej).

QmailAgent

QmailAgent to klient poczty e-mail online, który pomaga w zarządzaniu wszystkimi kontami e-mail, zapewniając dostęp do wszystkich wiadomości i łatwe przechodzenie między kontami. Ta aplikacja obejmuje komplet funkcji do pisania, czytania i porządkowania wiadomości e-mail. Umożliwia też załączanie plików, zdjęć i dokumentów z serwera QNAP NAS podczas pisania e-maili.

 • Skrzynka pocztowa

  Obejmuje wszystkie funkcje potrzebne do pisania, czytania i porządkowania wiadomości e-mail. Na ekranie są wyświetlane cztery obszary:Lista wiadomości, Pasek narzędzi, Foldery skrzynki pocztowej i Okienko podglądu.

 • Książka adresowa

  Zawiera kontakty z osobistych i importowanych książek adresowych. Książka adresowa dzieli się na trzy obszary: Katalogi i grupy, Lista kontaktów i Szczegóły kontaktów.

 • Ustawienia

  Na karcie Ustawienia można dostosować preferencje oraz wygląd aplikacji Qmail, w tym zarządzać folderami, tożsamościami nadawców i odpowiedziami.

 • Zmień konto

  Kliknij ikonę, aby wyświetlić różne konta e-mail i szybko przechodzić między nimi.

Tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail w pamięci NAS o dużej pojemności

Po zaimportowaniu kont poczty e-mail QmailAgent automatycznie utworzy kopie zapasowe wszystkich wiadomości e-mail na serwerze QNAP NAS. Nie musisz obawiać się nieoczekiwanej utraty czy przypadkowego usunięcia danych poczty e-mail. Wszystkie kopie zapasowe są wyświetlane w folderze wg dat i dobrze zorganizowane, co ułatwia ich wyszukiwanie.

Zmiana kont za jednym kliknięciem

QmailAgent obsługuje wiele głównych usług poczty e-mail, również te, w których stosowany jest protokół IMAP. Jeśli masz konta w usługach Gmail™, Yahoo®, Outlook® lub dowolne konta poczty e-mail oparte na protokole IMAP, możesz szybko przełączać między nimi, aby przyglądać, przekazywać e-maile, odpowiadać na nie, a także załączać do nich i wyświetlać pliki.

Wygodne czytanie e-maili

Wcześniej trzeba było pobrać wiadomości z serwera NAS na komputer lokalny, aby przeczytać lub wysłać e-maile. Teraz nie tylko można przeglądać wiadomości e-mail przechowywane na serwerze QNAP NAS przy użyciu aplikacji QmailAgent, ale również otwierać kopie zapasowe tych e-maili bezpośrednio z folderów w Eksploratorze plików.

Błyskawiczne wyszukiwanie. Lepsze wyniki.

Znalezienie ważnych wiadomości wśród niezliczonych e-maili na wielu różnych kontach poczty e-mail może być trudne. QmailAgent obsługuje wiele kryteriów wyszukiwania, takich jak nadawca, odbiorca, temat, podfoldery itd.

Załączanie plików z serwera NAS do wiadomości e-mail i udostępnianie przy użyciu linku SmartShare

QmailAgent umożliwia załączanie plików, dokumentów lub plików multimedialnych przechowywanych na serwerze NAS do wiadomości e-mail. Wstawiając duże pliki, QmailAgent automatycznie tworzy link SmartShare w wiadomości e-mail, co umożliwia wysyłanie załączników bez przekraczania jakichkolwiek ograniczeń rozmiaru plików. Przy włączonych funkcjach myQNAPcloud/CloudLink pomaga to zagwarantować, że odbiorcy otrzymają wiadomości e-mail i będą mogli kliknąć w link, aby wyświetlić lub pobrać załączniki.

Qsirch umożliwia wyszukiwanie w kopiach zapasowych poczty e-mail

Wyjątkowe, pełnotekstowe narzędzie wyszukiwania Qsirch firmy QNAP obsługuje też zaawansowaną funkcję wyszukiwania w poczcie e-mail. Kryteria wyszukiwania (takie jak data, załącznik, nadawca, odbiorca itd.) można dostosować, aby wyszukiwać w plikach .eml i sprawniej znajdować wiadomości zapisane na serwerze QNAP NAS. Przy użyciu aplikacji QmailAgent wraz z Qsirch można znacznie ułatwić wyszukiwanie w ogromnych ilościach e-maili i zarządzanie wiadomościami.


Więcej informacji: Qsirch

Szybkie znajdowanie kontaktów przy użyciu Qcontactz

Qcontactz to poręczne narzędzie do centralnego przechowywania niemal nieograniczonej liczby kontaktów z wielu platform i urządzeń oraz do zarządzania nimi. Jeśli używasz programu QmailAgent z narzędziem Qcontactz, często używane kontakty będą zapamiętywane, aby można było szybko wysyłać do nich e-maile poprzez kliknięcie w aplikacji Qcontactz.


Więcej informacji : Qcontactz

Aplikacja mobilna QmailClient

Aplikacja mobilna QmailClient (dostępna w systemach iOS® i Android™) umożliwia szybkie sprawdzanie zawartości kont poczty elektronicznej, a także przeglądanie i wysyłanie e-maili przy użyciu programu QmailAgent na serwerach QNAP NAS. Powiadomienia typu push w czasie rzeczywistym na urządzeniach mobilnych będą otrzymywane niezwłocznie po odebraniu nowych wiadomości e-mail i w przypadku błędów z połączeniem.

Uwaga: Aktualnie QmailClient nie obsługuje załączania plików z serwera QNAP NAS i synchronizowania kontaktów w książkach adresowych.

Pobierz aplikacje teraz

Wymagania systemowe: QmailAgent działa na serwerach QNAP NAS z oprogramowaniem układowym w wersji 4.2.2 (lub nowszej).

Obsługiwane modele QNAP NAS: TS-x31, TS-x31+, TS-x31P, TS431U, TS-831X i serwery NAS oparte na architekturze x86, w tym TS-269H, TS-x51, TS-x51+, TS-x51A, TS-x53, TS-x53II, TS-x53A, TS-453mini, TVS-x63, TS-X63U, TS-x69, TS-x70, TVS-x71, TS-x79, TVS-x80, TVS-ECx80+, TVS-x82 i TDS-16489U.

Uwaga: W związku z dużym wykorzystaniem mocy obliczeniowej procesora nie zaleca się korzystania z wielu kont poczty e-mail na starszych modelach serwerów NAS z procesorami ARM i Intel Atom. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz przegląd produktów.