Qfiling - QNAP

Language

Zjednodušené uspořádání souborů s Qfiling

Qfiling automatizuje Vaše uspořádání souborů. Jediné, co musíte udělat, je rozdělit své soubory do kategorií a nakonfigurovat plán, Qfiling pak udělá to ostatní. Je to snadné, chytré a efektivní!

Jak funguje Qfiling

Při používání QNAP NAS v roli centrálního úložiště souborů je fundamentálním principem každodenní správy a používání schopnost efektivního uspořádání těchto souborů. Avšak když se musíme zabývat rozsáhlým množstvím souborů rozmístěných v mnoha složkách, shledáváme, že jejich kategorizace a archivace bývá čím dál obtížnější, časově náročnější a méně úspěšná. S programem Qfiling je teď uspořádání souborů automatické a efektivní.

Kategorizace a podání

Qfiling nabízí kategorie, jimiž jsou například obrázky, videa, hudba, dokumenty, a e-maily. Po nakonfigurování programu Qfiling budou soubory ve vybraných složkách automaticky archivovány do složek pro tyto kategorie.

Plán a výsledky

Máte možnost nastavit hodinový, denní, týdenní nebo měsíční plán zpracování souborů. Systém bude souborové úlohy zpracovávat automaticky na pozadí.

Flexibilní přenos souborů

Qfiling funguje nejen na místním NAS, ale také na vícero zařízeních pro externí ukládání dat a na vzdálených jednotkách NAS. Zálohovány/přesunuty do cílového umístění budou jen vybrané kategorie.

Snadné rozšiřování úložišť s VJBOD

VJBOD Vám umožní flexibilně rozšiřovat úložný prostor na NAS využitím nevyužitého úložného prostoru na jiných QNAP NAS. Tato unikátní metoda rozšiřování úložišť poskytuje snadný způsob, jak zajistit dostatek prostoru při přenosu souborů z různých zařízení.
» Zjistěte si více o řešeních VJBOD

Používejte Qfiling a získejte tyto výhody

 • Rychlé

  Rychlé provedení všech nastavení pouhými několika kliknutími. Je to rychlé a snadné.

 • Organizované

  Soubory jsou dobře uspořádány a archivovány na základě Vašich nastavení.

 • Produktivita

  Uspořádání souborů pak bude automatické a periodické a nebude třeba žádného přidaného úsilí či času.

 • Správa

  Mít soubory řádně uspořádány usnadňuje vyhledání potřebných souborů a co nejefektivnější využívání jednotlivých hodnotných souborů.

Začněte používat Qfiling

Požadavky na systém: Než použijete Qfiling, musíte mít nainstalován Qsirch. Podporuje NAS (mimo řady TAS) s alespoň 2 GB RAM a systém QTS 4.3.0 (nebo novější). Pro optimální výkon se doporučuje alespoň 4 GB RAM.