QNAP OceanKTV: Twój własny system do karaoke

Language

OceanKTV

OceanKTV

Twój własny system do karaoke. Dla Ciebie i Twoich znajomych!

QNAP OceanKTV to pierwsza na rynku aplikacja do karaoke działająca na serwerze NAS. Oferuje wysokiej jakości funkcje karaoke do użytku domowego lub zawodowego. Aby śpiewać z aplikacją OceanKTV, możesz zapisać ulubione utwory na serwerze QNAP NAS i podłączyć serwer do telewizora za pośrednictwem gniazda HDMI.

TS-453A

OceanKTV

Duża pojemność na wiele piosenek

Serwer QNAP NAS oferuje pamięć o wysokiej pojemności (każdy dysk twardy może mieć do 8 TB), w której pomieszczą się tysiące piosenek do karaoke w rozdzielczości 1080p. W zależności od potrzeb możesz łatwo skonfigurować różne poziomy macierzy RAID w celu przechowywania i ochrony danych. Serwer QNAP NAS to nie tylko pamięć masowa, ale też najlepsze urządzenie do karaoke.

Duża pojemność na wiele piosenek

Świetna zabawa po podłączeniu telewizora ze złączem HDMI

Serwery QNAP NAS z wyjściem HDMI cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ przechowywane na nich multimedia można odtwarzać bezpośrednio na ekranie telewizora HD. Do śpiewania z aplikacją OceanKTV można też używać monitora z wejściem HDMI. Urządzenie salonu karaoke w domu jest niezwykle proste. Zrób imprezę karaoke i zaproś na nią znajomych oraz sąsiadów.

Świetna zabawa po podłączeniu telewizora ze złączem HDMI

Tablet w roli pilota zdalnego sterowania

Istnieje prosty sposób na sterowanie OceanKTV przy użyciu tabletów. Zainstaluj aplikację OceanKTV na urządzeniu z systemem iOS® lub Android™, połącz się z tą samą siecią co serwer NAS i zaloguj się na serwerze, aby uzyskać dostęp do utworów. Łatwy w obsłudze interfejs umożliwia przeglądanie listy utworów i ich odtwarzanie. Możesz też jednocześnie przesyłać utwory strumieniowo do tabletu.

Tablet w roli pilota zdalnego sterowania

System zarządzania OceanKTV

Aplikacja OceanKTV w systemie QTS to świetne narzędzie do zarządzania wszystkimi funkcjami karaoke, w tym żądaniami piosenek, sterowaniem audio, efektami dźwiękowymi itp. Za wysoka tonacja? Funkcja dostrajania rozwiąże ten problem. Niezależnie od możliwości Twojego głosu zawsze możesz elastycznie dostosować skalę wokalną.

System zarządzania OceanKTV

Opinie użytkowników

Wysokiej jakości dźwięk i funkcje śpiewania

Cake Chen / Miss Cake
Made In CakeCake Chen / Miss Cake

Kiedy usłyszałam o OceanKTV po raz pierwszy, byłam bardzo podekscytowana i miałam wiele pytań. Początkowo myślałam, że to zwykły odtwarzacz karaoke, ale z zaskoczeniem przekonałam się, że to kompaktowy system NAS, który bez problemu mogę zainstalować w salonie. Trudno jest zarezerwować salę na karaoke w wolne dni, ale OceanKTV rozwiązuje ten problem. Teraz mogę śpiewać w domu, kiedy chcę, i zapraszać znajomych oraz rodzinę do wspólnej zabawy. Najlepsze jest to, że obsługa jest bardzo łatwa i mogę wybierać piosenki za pomocą aplikacji mobilnej, nie przeszkadzając osobom śpiewającym. Interfejs do zarządzania jest prosty w obsłudze, a głośność, ton i efekty dźwiękowe mogę regulować zdalnie. Jakość dźwięku jest zbliżona do tego, co oferują profesjonalne sale karaoke. Pilot jest łatwy i wygodny w obsłudze, choć nigdy przedtem nie używałam serwera NAS. Dzięki OceanKTV mogę zawsze znaleźć utwory, które chcę śpiewać, i przechowywać je na serwerze NAS. W ten sposób mogę też zawsze bawić się z innymi!

Cake

TS-x53A: kup serwer NAS i korzystaj z bezpłatnego systemu karaoke

Drogie urządzenia do karaoke są mało opłacalne, jeśli służą tylko do śpiewania, ale serwer QNAP NAS potrafi znacznie więcej. Jako wszechstronne urządzenie pamięci masowej z wbudowaną aplikacją OceanKTV QNAP NAS oferuje wiele funkcji, takich jak udostępnianie plików, rozrywka multimedialna czy kino domowe — a wszystko to po przystępnej cenie.

TS-x53A QTS-Linux Combo NAS to seria fantastycznych serwerów QNAP NAS w wersjach 2-, 4-, 6- i 8-kieszeniowej, wyposażonych we wbudowaną aplikację OceanKTV. Po skonfigurowaniu systemu wystarczy podłączyć mikrofony do gniazd audio z tyłu serwera NAS, podłączyć monitor lub telewizor z gniazdem HDMI i zacząć śpiewać. Jeżeli chcesz uzyskać lepszą jakość dźwięku stereo, wewnętrzny konwerter sygnału cyfrowego na analogowy (DAC) może przesyłać sygnał audio do wzmacniacza. Serwer TS-x53A zmieni salon domowy w salę do karaoke, zapewniając świetne wrażenia audiowizualne.

TS-x53A: kup serwer NAS i korzystaj z bezpłatnego systemu karaoke

Zainstaluj i korzystaj

 1. OceanKTV działa w środowisku aplikacji HD Station na serwerze QNAP NAS. Po skonfigurowaniu serwera NAS wybierz Panel sterowania > Serwery aplikacji > HybridDesk Station i zainstaluj tę aplikację.
 2. Przejdź do App Center w systemie QTS i zainstaluj aplikację [OceanKTV]. System jednocześnie zainstaluje konsolę OceanKTV Console w systemie QTS i odtwarzacz TVplayer w HD Station.
 3. Podłącz serwer NAS do monitora za pośrednictwem złącza HDMI, aby bezpośrednio używać aplikacji HD Station i odtwarzać OceanKTV. Po zainstalowaniu aplikacji narzędzie do zarządzania OceanKTV zostanie utworzone na pulpicie systemu QTS.
 4. Środowisko karaoke możesz skonfigurować odpowiednio do swoich potrzeb. Skorzystaj z poniższego zestawienia:
  • Podstawowa konfiguracja: Podstawowa konfiguracja: Skonfiguruj osobistą salę karaoke po minimalnych kosztach. Wystarczy serwer NAS, monitor z HDMI i mikrofon. Uwaga: obsługiwane są tylko mikrofony dynamiczne.
  • Zaawansowana konfiguracja: Zaawansowana konfiguracja: Jeżeli śpiewasz profesjonalnie, zalecany jest wzmacniacz, sprzęt stereo i telewizor HD. Jeżeli chcesz uzyskać lepszą jakość dźwięku stereo, Ocean KTV może przesyłać sygnał audio do wzmacniacza przez wewnętrzny konwerter sygnału cyfrowego na analogowy (DAC). Uwaga: obsługiwane są tylko mikrofony dynamiczne.
  Specyfikacja serwera NAS:
  • Wyjście HDMI / Co najmniej 4 GB pamięci RAM / Wewnętrzna karta dźwiękowa (lub zewnętrzny mikser USB — opcjonalny, dostępny osobno)
  • Oprogramowanie QTS 4.2.1 (lub nowsze)
 5. Po zainstalowaniu aplikacji OceanKTV w indeksie File Station pojawi się nowy folder [OceanKTV]. Dodaj do tego folderu piosenki karaoke, aby móc używać ich w aplikacji OceanKTV.

QNAP Audio Box: Rozszerza obsługę OceanKTV o dodatkowe modele NAS

Korzystanie z OceanKTV nie ogranicza się już tylko do serii TS-x53A. Dzięki QNAP Audio Box można używać dwóch mikrofonów dynamicznych 6,3 mm z większą liczbą modeli NAS, co oznacza, że więcej użytkowników może korzystać z karaoke w wysokiej jakości. Kup teraz

QNAP Audio Box

QNAP Audio Box obsługuje następujące modele:

Serie TS-x51, TS-x51A, TS-x51+, TS-x53 Pro, TS-x53S Pro, TS-453mini, TBS-453A, TS-x53A, TS-x71, TVS-x71T, TVS-x82 i TVS-x82T

Ograniczenia:

 1. W pamięci NAS muszą być zainstalowane co najmniej 4 GB pamięci RAM.
 2. Jeśli urządzenie Audio Box zostanie podłączone do serwera NAS, który jest już wyposażony w gniazda mikrofonowe, sygnał wejściowy będzie odbierany tylko z dwóch mikrofonów.

Instalacja:

 • QNAP Audio Box
  Użyj dwóch kabli USB dostarczonych w zestawie, aby połączyć Audio Box z serwerem NAS.
 • QNAP Audio Box
  Podłącz ekran ze złączem HDMI do serwera NAS.
 • QNAP Audio Box
  Podłącz jeden lub dwa mikrofony dynamiczne 6,3 mm do urządzenia Audio Box.
 • QNAP Audio Box
  Zaloguj się w systemie QTS i zainstaluj HybridDesk Station.
 • QNAP Audio Box
  Pobierz, zainstaluj i uruchom OceanKTV z poziomu QTS App Center.