QNAP OceanKTV: Váš exkluzivní karaoke systém

Language

OceanKTVbeta

OceanKTVbeta

Váš exkluzivní karaoke systém. Využívejte sami nebo s přáteli!

QNAP OceanKTV je první karaoke aplikace na bázi NAS na trhu, která Vám umožní vytvořit si doma nebo v práci kvalitní karaoke zážitek. Ukládejte své oblíbené písně na QNAP NAS, připojujte jej k TV s velkou obrazovkou prostřednictvím HDMI a začněte zpívat s OceanKTV!

TS-453A

OceanKTVbeta

Velká kapacita pro uložení bohaté sbírky skladeb

QNAP NAS nabízí úložiště s vysokou kapacitou (jednotlivé pevné disky mají až 8 TB) k uložení až tisíců karaoke skladeb v rozlišení 1080p. Dle potřeby můžete snadno nakonfigurovat různé stupně RAID pro uložení a zabezpečení Vašich dat. QNAP NAS je více než jen NAS. Je to nejlepší volba pro zařízení typu karaoke.

Velká kapacita pro uložení bohaté sbírky skladeb

Výstup přes rozhraní HDMI do TV. Užívejte si naplno

Čím dál větší popularitu si získávají QNAP NAS s podporou výstupu přes rozhraní HDMI, protože multimédia uložená na NAS můžete přímo přehrávat na HDTV. Stejně tak máte možnost užívat si zpěvu s OceanKTV na HDMI displeji. Vytvořit si doma karaoke prostor je neuvěřitelně snadné. Proč neuspořádáte karaoke party a nepozvete své přátele a sousedy na společné setkání!

Výstup přes rozhraní HDMI do TV. Užívejte si naplno

Přeměňte svůj tablet v dálkové ovládání

Existuje snadný způsob, jak můžete dálkově ovládat OceanKTV pomocí svýchtabletů. Nainstalujte si na své zařízení se systémem iOS® nebo Android™ aplikaci OceanKTV, připojte jej k síti, ke které je připojen Váš NAS, a po přihlášení na NAS si můžete vyžádat skladby. Koncepce s uživatelsky příznivým rozhraním usnadňuje prohlížení seznamu písní a požadavky, a Vy můžete současně vysílat písně do Vašeho tabletu.

Přeměňte svůj tablet v dálkové ovládání

Řídicí systém OceanKTV

V systému QTS je aplikace OceanKTV, která představuje vynikající nástroj pro provoz a řízení funkce karaoke, jako například požadavky na skladby, stříhání, ovládání zvuku, zvukové efekty a další. Je výška tónu nastavena příliš vysoko? To lze opravit funkcí dolaďování tónů. Hlasový rozsah si můžete kdykoli flexibilně nastavit dle potřeby bez ohledu na to, jaký je Váš hudební hlas.

Řídicí systém OceanKTV

Recenze

Kvalitní zvuk a vynikající zážitek ze zpěvu

Cake Chen / Miss Cake
Made In CakeCake Chen / Miss Cake

Když jsem se poprvé doslechl o OceanKTV, byl jsem velmi nadšený a napadalo mě mnoho otázek k zodpovězení. Původně jsem myslel, že je to jen běžné karaoke zařízení, avšak s překvapením jsem zjistil, že jde o kompaktní systém typu NAS, který se pohodlně vejde do mého obývacího pokoje. Není nijak snadné pronajmout si o prázdninách volnou karaoke místnost, ale s OceanKTV je tento problém vyřešen. Teď si mohu doma zpívat kdykoli chci, a navíc i pozvat své přátele a rodinu, aby zpívali se mnou. To nejlepší na tom pro mě je, že jde o velmi snadno použitelné zařízení a skladby mohu vybírat ze svého mobilního telefonu, aniž by to mělo vliv na lidi, kteří zpívají. Ovládací rozhraní je přehledné a je tu i dálkové ovládání, které mohu používat ke změně hlasitosti, tónů a k používání zvukových efektů. Také kvalita zvuku je dostatečně blízká profesionálním karaoke místnostem. Dálkové ovládání je snadno použitelné a z jeho použití mám dobrý pocit, i když dosud jsem NAS nikdy nepoužíval. S OceanKTV mohu vždycky najít písně, které chci zpívat, uložit je na NAS a takto se společně bavit s ostatními - užívat si zpěv kdykoli!

Cake

TS-x53A: Zakupte NAS, pořiďte si bezplatný karaoke systém

Nákladné karaoke zařízení nemusejí být až tak dobrá koupě, zvláště pak pokud je lze používat jen ke zpěvu, ale QNAP NAS lze používat na tolik dalších věcí. Vzhledem k tomu, že jde o víceúčelové zařízení s integrovanou aplikací OceanKTV, lze QNAP NAS využívat pro širokou škálu různých funkcí, jako je například sdílení souborů, multimediální zábava, domácí kino a mnoho dalšího za rozumnou cenu.

Kombinovaný NAS TS-x53A QTS-Linux je člen úžasné řady QNAP NAS, který je dodáván v podobě modelů se dvěma, čtyřmi, šesti nebo osmi šachtami, z nichž každý je vybaven integrovanou aplikací OceanKTV. Po dokončení nastavení systému prostě připojíte mikrofony ke zvukovým konektorům na zadním konci NAS, připojíte NAS k HDMI displeji, a začnete zpívat. Přejete-li si vyšší kvalitu zvuku, interní digitálně-analogový převodník (DAC) umí vysílat zvukové signály do Vašeho zesilovače a podává čistější stereofonní zvuk. TS-x53A Vám pomůže přeměnit Váš obývací pokoj na karaoke místnost a využívat fantastický audiovizuální zážitek. .

TS-x53A: Zakupte NAS, pořiďte si bezplatný karaoke systém

Nainstalujte a používejte hned

 1. OceanKTV se provozuje na HD Station v QNAP NAS. Po dokončení konfigurace NAS jděte na [Ovládací panel] > [Aplikace] > [HybridDesk Station] a nainstalujte si aplikaci.
 2. Pak jděte do QTS App Center a nainstalujte si aplikaci [OceanKTV]. V rámci tohoto kroku systém současně nainstaluje OceanKTVConsole na QTS a TVplayer na HD Station.
 3. Připojte svůj NAS k displeji HDTV prostřednictvím rozhraní HDMI abyste mohli začít přímo používat HD Station a přehrávat skladby na OceanKTV. Až bude aplikace nainstalována, bude na Vaší pracovní ploše systému QTS vytvořen řídící nástroj OceanKTV.
 4. Karaoke prostředí si můžete nakonfigurovat podle svých potřeb. Podívejte se prosím na následující zdroje:
  • Základní nastavení: Základní nastavení: Vybudujte si osobní karaoke místnost za minimální náklady. Jediné, co potřebujete, je NAS, HDMI displej a mikrofon. Poznámka: Podporovány jsou pouze dynamické mikrofony.
  • Pokročilé nastavení: Pokročilé nastavení: Jste-li profesionální zpěváci, pak doporučujeme také zesilovač, stereo a HDTV. OceanKTV umí vysílat zvukový signál přes digitálně-analogový převodník do zesilovače a podává čistější stereofonní zvuk. Poznámka: Podporovány jsou pouze dynamické mikrofony.
  Specifikace NAS:
  • Výstup do HDMI / Alespoň 4GB RAM / Vnitřní zvuková karta (nebo externí směšovač USB - dokoupitelné vybavení prodávané samostatně)
  • Firmware QTS 4.2.1 (nebo novější)
 5. Po instalaci OceanKTV uvidíte v indexu File Station novou složku [OceanKTV]. Do této složky přidejte karaoke skladby, které chcete používat v OceanKTV.

QNAP Audio Box: Rozšiřuje podporu OceanKTV na další modely NAS

Váš zážiteks aplikací OceanKTV se již neomezuje jen na řadu TS-x53A. Díky QNAP Audio Boxu lze používat dva dynamické mikrofony s konektory o průměru 6,3 mm na větším počtu modelů NAS, takže prožívat vysoce kvalitní karaoke zážitky bude nyní moci více uživatelů. Koupit nyní

QNAP Audio Box

QNAP Audio Box podporuje následující modely:

Řady TS-x51, TS-x51A, TS-x51+, TS-x53 Pro, TS-x53S Pro, TS-453mini, TBS-453A, TS-x53A, TS-x71, TVS-x71T, TVS-x82 a TVS-x82T

Omezení:

 1. NAS musí mít alespoň 4 GB RAM.
 2. Je-li Audio Box připojen k NAS, který už má konektory pro mikrofon, budou pro zvukový vstup podporovány pouze dva mikrofony.

Instalace:

 • QNAP Audio Box
  Pomocí dodaného kabelu USB připojte Audio Box k NAS.
 • QNAP Audio Box
  Připojte k NAS displej HDMI.
 • QNAP Audio Box
  Připojte jeden ze dvou dynamických mikrofonů 6,3 mm k přístroji Audio Box.
 • QNAP Audio Box
  Přihlaste se ke QTS a nainstalujte HybridDesk Station.
 • QNAP Audio Box
  Stáhněte, nainstalujte a spusťte aplikaci OceanKTV z QTS App Center.