QNAP Systems, Inc. - Network Attached Storage (NAS)

Language

Mac kullanıcıları için en iyi depolama çözümü

Mac'inizi, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşırken, fotoğraf, video ve müzik akışını başka cihazlara aktardığınızda ve dosyalarınızı zaman makinesi ile yedeklerken yanınızda. QNAP NAS merkezi bir depolama merkezinden daha fazlasıdır. Zarif ve sezgisel QTS 4.3 işletim sistemiyle güçlendirilen QNAP NAS, çok yetenekli bir dosya yöneticisi, yedekleme yöneticisi, multimedya merkezi ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı bir çözüm yelpazesine sahip kullanımı kolay, özelleştirilebilir kişisel sunucunuzdur! Karmaşık BT bilgisine ihtiyaç duymadan, tüm özellikler kullanılabilir. QNAP NAS, sihirli bir şekilde hayatınızı basitleştirebilir.

Neden bir QNAP NAS'a ihtiyacınız var?

Doğrudan Bağlı Geleneksel Depolama Aygıtları (DAS)

Direct Attached Storage (DAS), bilgisayarınıza bir USB, FireWire veya Thunderbolt kablosuyla bağlanan herhangi bir depolama aygıtıdır. Genellikle daha ekonomiktir, ancak birkaç sınırlama ile birlikte gelir. DAS dosyaları uzaktan kolayca erişmenize izin vermez, DAS veri kurtarmayı yavaş ve zor hale getirir, paylaşım ve senkronizasyon imkanları kısıtlıdır.

Yeni nesil veri depolama (NAS)

Ağa Bağlı Depolama Alanı (NAS), birden fazla sabit sürücüye sahip merkezi depolama sisteminizdir ve sürekli ağa bağlıdır. QNAP NAS, çok yetenekli bir dosya yöneticisi, yedekleme yöneticisi, indirme yöneticisi, erişim izinleri, multimedya merkezi, web sunucusu, video gözetim sistemi, sanallaştırma merkezi, konteyner merkezi ve bir paketleme merkezi gibi kapsamlı çözüm yelpazesine sahip kişiselleştirilebilir kişisel sunucunuzdur. Hatta çok daha fazlasıdır!

Sezgisel QTS NAS OS ile güçlendirilmiştir

QTS akıllı masaüstü, iş akışınızı desteklemek ve etkinleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. QTS, verimliliğinizi istediğiniz zaman herhangi bir yerden artırmanıza yardımcı olmak için işinizi aklında tutarak tasarlar ve oluşturulur. QTS sadece depolama, yönetim, yedekleme, sanallaştırma, multimedya ve gözetim ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. QNAP Uygulama Merkezi ile, güçlü iş ve ev eğlence uygulamalarını kullanmak daha kolay olamazdı.

Daha fazla bilgi edin

Hızlı, Kolay Kurulum

QNAP NAS için ilk kurulum hızlı ve kolaydır. Yapılandırma hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Daha fazla bilgi edin

Her Yerden Güvenli Erişim

Harici HDD ve USB taşımaya artık gerek yok! Dosyalarınıza istediğiniz yerde, herhangi bir yerden, güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edin

Sınırsız Genişleme

Asla kapasite dolmaz! QNAP, verileriniz büyüdükçe, alanı genişletmenizi sağlayan genişleme birimleri sunar.

Daha fazla bilgi edin

Mac'inizi QNAP NAS ile yedekleyin

Mac'inizi Time Machine ile NAS'a yedekleyin

QNAP NAS, Mac OS kullanıcılarına masaüstü verilerini yedeklemek için zahmetsiz çözümler sunar. Artık Time Machine yedeklemeleriniz için harici sabit disk kullanmanıza gerek yok. QNAP NAS'ınız ile, Mac veri yedekleme için ayrılmış kapasiteyi ayarlamış olursunuz.

NAS'dan NAS'a Yedekleme

QNAP, QNAP NAS'dan uzaktaki bir aygıta yedekleme yapmak için kullanıcılara hızlı ve kolay çözümler sunar. QNAP'ın RTRR servisi ile verilerinizi gerçek zamanlı olarak yedekleyin veya endüstri standardı rsync protokolünü kullanın. Bu işlem daha kolay olamazdı.

Bulut Yedekleme

NAS'a yedekleme yetmiyorsa QNAP NAS, Microsoft Azure, Amazon Glacier, Amazon S3, ElephantDrive, Google Bulut Depolama Alanı, OpenStack Swift ve WebDAV gibi geniş bir Public Cloud hizmetine yedekleme yapabilme özelliğine de sahip.

Tek Dokunuş Yedekleme / Harici Yedekleme

QNAP NAS, dijital kameralar veya USB diskler gibi harici cihazlardan ön panel USB portuna yedekleme yapmak için uygun bir yol sağlar. Verileri cihazdan NAS'a anında yedeklemek için "Kopyala" düğmesine basmanız yeterlidir.

Mac kullanıcıları için en popüler özellikler

RAID Koruması

QNAP RAID yapılandırması ile, yanlışlıkla yapılan sabit disk arızalarının neden olduğu veri kaybı ile ilgili endişeler her ne pahasına olursa olsun en aza indirgenir.

Daha fazla bilgi edin

Felaket Kurtarma

QNAP'ın gerçek zamanlı yedeklemesiyle, projeleriniz veya dosyalarınız anında NAS'a yedeklenir.

Daha fazla bilgi edin

Güvenli Paylaşım

Dosya boyutu kısıtlaması veya güvenlik sorunları nedeniyle müşterilere, arkadaşlarınıza veya ailenize büyük dosyalar gönderme sorununuz var mı?

Daha fazla bilgi edin

Özel Dropbox'ınız

QNAP Qsync ile, dosyalarınız farklı platformlarda senkronize edilebilir ve yerel olarak yaptığınız gibi NAS'nızdaki dosyaları kolayca uzaktan yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edin

Her Yerden Erişim

QNAP mobil uygulamaları, dosyalarınızı iPhone ve iPad'iniz gibi mobil cihazlarınızda yönetmenize, paylaşmanıza, izlemenize ve tadını çıkarmanıza izin verir.

Daha fazla bilgi edin

Çevrimiçi Genişleme

QNAP size esneklik sağlar, ayrıca QNAP depolama çözümlerini az bir bütçeyle genişletebilmeniz için size pek çok seçenek sunar.

Daha fazla bilgi edin
Muhteşem Multimedya Merkeziniz

QNAP NAS sayesinde, kullanıcılar farklı seviyelerde multimedya keyfini çıkarabilirler. QNAP eğlenceyi merkezi hale getirmenizi, yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlayan bir ev sunucusu görevi görür. Ancak yedeklemenin ötesinde, tüm içeriği Airplay, iTunes, Plex, DLNA destekli cihazlar ve daha fazlasında akış yapmanıza olanak tanır.

QNAP NAS'ınızı büyük bir iTunes Sunucusu olarak kullanın

Müziklerinizi QNAP NAS'ınızda depolayın, tadını çıkarın ve iTunes sunucusu olarak kullanın. Önemli dosyalarınız ve projeleriniz için Mac'inizde yer açın.

Daha fazla bilgi edin

Akış olanağı senin
Apple TV

QNAP NAS cihazınızda saklanan tüm medyalarınızı yayınlayın. iPhone, iPad veya Mac'lerinizde çok fazla pil ve kapasite kullanımı konusunda endişe etmeyin!

Daha fazla bilgi edin

Plex'i çoklu ortam kitaplığınız olarak kullanın

Plex ile mükemmel organize edilmiş multimedya deneyimi yaşayın. Filmlerinizin ve TV şovlarınızın tüm Apple cihazlarınızda tadını çıkarın.

Daha fazla bilgi edin

Önerilen Modeller

TS-x51+ Serisi TS-x53A Serisi TS-1685 Thunderbolt NAS
Daha fazla bilgi edin Daha fazla bilgi edin Daha fazla bilgi edin Daha fazla bilgi edin