Serwery NAS firmy QNAP - oficjalna strona w Polsce (NAS)

Language

Najlepsze rozwiązanie do przechowywania danych dla użytkowników Mac

Twój Mac jest z tobą, gdy udostępniasz pliki przyjaciołom i kolegom, gdy strumieniujesz zdjęcia, wideo i muzykę do innego urządzenia i gdy tworzysz kopie zapasowe plików przy pomocy time machine. QNAP NAS to coś więcej niż hub do przechowywania danych. Intuicyjny system operacyjny QTS 4.3, sprawia, że serwer NAS firmy QNAP jest prostym w użyciu, osobistym serwerem oferującym wiele możliwości, tj. c elastyczne zarządzanie plikami, zarządzanie kopiami zapasowymi, centrum multimedialne i wiele więcej! Wszystko jest dostępne dla ciebie bez konieczności posiadania skomplikowanej wiedzy informatycznej. Serwer NAS firmy QNAP może w magiczny sposób uprościć twoje życie.

Dlaczego potrzebujesz serwer NAS firmy QNAP

Tradycyjne urządzenia pamięci masowej (DAS) podłączane bezpośrednio

Bezpośrednio podłączone urządzenie pamięci masowej (DAS) to jakiekolwiek urządzenie pamięci masowej podłączone do twojego komputera kablem USB, FireWire lubThunderbolt. Są zwykle tańsze, ale posiadają kilka ograniczeń. DAS nie umożliwia łatwego zdalnego dostępu do plików, DAS sprawia, że odzyskiwanie danych jest procesem wolnym i trudnym, co więcej DAS jest bardzo nieefektywnym rozwiązaniem do udostępniania i synchronizacji danych.

Nowa generacja pamięci masowych (NAS)

Sieciowy system przechowywania danych (NAS) to przestrzeń dyskowa będący ciągle podłączony do sieci. Serwer NAS firmy QNAP to twoja osobista chmura, która daje ci wiele możliwości tj. zarządzanie plikami, zarządzanie kopiami zapasowymi, zarządzanie pobieraniem, nadawaniem uprawnień dostępu, centrum multimedialne, serwer stron internetowych, system monitoringu wideo, wirtualizacja i wiele więcej!

Serwer NAS zarządzany przez intuicyjny system operacyjny QTS

Inteligentny pulpit systemu operacyjnego QTS jest specjalnie zaprojektowany tak, abyś mógł go dostosować do własnych potrzeb. QTS uwzględnianiu twoje potrzeby, co znacznie zwiększa produktywność. QTS jest zaprojektowany tak, aby w pełni spełnić oczekiwania użytkowników, którzy na codzień korzystają z sieciowych pamięci masowych i wykorzystują funkcjonalność kopii zapasowych, wirtualizacji, multimediów i monitoringu. Dzięki centrum aplikacji firmy QNAP, w każdej chwili na serwerze można zainstalować dodatkowe funkcje, dedykowane zarówno do biznesu jak i dla użytkowników domowych..

Dowiedz się więcej

Szybka i łatwa konfiguracja

Początkowa konfiguracja serwera QNAP jest szybka i łatwa. Konfiguracja nigdy nie była prostsza.

Dowiedz się więcej

Bezpieczny dostęp z każdego miejsca

Nie trzeba już więcej nosić ze sobą zewnętrznych napędów HDD i USB! Teraz możesz uzyskać dostęp do swoich plików w bezpieczny sposób zawsze, wszędzie i z każdego urządzenia.

Dowiedz się więcej

Nieograniczona rozbudowa

Nigdy nie zabraknie ci przestrzeni dyskowej! QNAP oferuje jednostki rozszerzające, które pozwalają na rozszerzanie w miarę rosnących potrzeb.

Dowiedz się więcej

Utwórz kopię zapasową swojego komputera Mac na serwerze QNAP

Wykonaj kopię zapasową swojego Mac na serwer NAS korzystając z funkcji Time Machine

Serwer NAS firmy QNAP udostępnia użytkownikom systemu operacyjnego Mac rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych danych. Nigdy więcej nie będziesz musiał wykorzystywać zewnętrznych dysków twardych do przechowywania kopii zapasowych. QNAP po sieci udostępnia dla komputerów z systemem operacyjnym Mac przestrzeń dyskową, dedykowaną dla kopii zapasowych wykonywanych przy pomocy Time Machine.

Replikacja między dwoma serwerami NAS

QNAP oferuje szybkie i proste w obsłudze rozwiązania dla użytkowników , którzy chcą wykonać backup swojego serwera QNAP do zdalnej lokalizacji. Backup danych odbywa się w czasie rzeczywistym za co odpowiada usługa RTRR lub zgodnie z harmonogramem przy pomocy protokołu rsync..

Kopia zapasowa w chmurze

Tworzenie kopii zapasowych na serwerze NAS to nie wszystko. Serwer QNAP NAS ma także wbudowaną obsługę różnych usług w chmurze publicznej, takich jak Microsoft Azure, Amazon Glacier, Amazon S3, ElephantDrive, Google Cloud Storage, OpenStack Swift i WebDAV.

Kopia zapasowa przy pomocy przycisku / zewnętrzna kopia zapasowa

QNAP NAS umożliwia wygodny sposób na tworzenie kopii zapasowych z zewnętrznych urządzeń takich, jak aparaty cyfrowe lub dyski USB, które podłącza się do portu USB na przednim panelu. Wystarczy kliknąć w przycisk "Kopiuj", aby natychmiast skopiować dane z urządzenia na serwer NAS.

Najpopularniejsze funkcje dla użytkowników Mac

Ochrona RAID

Dzięki funkcji RAID utrata danych spowodowana awarią dysku jest ograniczona do minimum.

Dowiedz się więcej

Odzyskiwania danych po awariach

Dzięki kopii zapasowej w czasie rzeczywistym, twoje dane będą natychmiast kopiowane do serwera NAS, który znajduje się w drugiej lokalizacji. Dzięki czemu szanse na utratę danych są zminimalizowane.

Dowiedz się więcej

Bezpieczne udostępnianie

Czy miałeś kiedyś problem z przesłaniem pliku o dużym rozmiarze do klientów, przyjaciół lub rodziny ze względu na ograniczenia wielkości lub restrykcji bezpieczeństwa?

Dowiedz się więcej

Twój prywatny Dropbox

Dzięki aplikacji Qsync, twoje pliki mogą być synchronizowane w czasie rzeczywistym między różnymi platformami. Dodatkowo zdalnie w prosty sposób możesz nimi zarządzać i masz możliwość ich edycji zupełnie tak, jakbyś robił to lokalnie.

Dowiedz się więcej

Dostęp z każdego miejsca

Aplikacje mobilne pozwalają na zarządzanie, udostępnianie, przeglądanie i otwieranie plików na urządzeniach mobilnych, włączając w to urządzenia mobilne firmy Apple tj. iPhone i iPad. Dowiedz się więcej o naszych aplikacjach mobilnych.

Dowiedz się więcej

Rozbudowa podczas pracy

QNAP jest rozwiązaniem, które umożliwia późniejszą rozbudową, dlatego na stracie inwestujesz tylko tyle ile aktualnie potrzebujesz.

Dowiedz się więcej
Twój wszechstronny hub multimedialny

Dzięki serwerom NAS firmy QNAP, użytkownicy mogą cieszyć się multimediami na całkiem innym poziomie. Działa on, jak domowy serwer, który pozwala ci na scentralizowane przechowywanie kopii zapasowych i przywracanie z nich danych w razie potrzeby. Oprócz tego QNAP przy pomocy Airplay, iTunes, Plex czy DLNA umożliwia strumieniowanie treści multimedialnych, które są na nim przechowywane.

QNAP jako serwer iTunes

Przechowuj i odtwarzaj muzykę na serwerze QNAP i używaj go, jako serwera iTunes.

Dowiedz się więcej

Strumieniuj pliki multimedialne do Apple TV

Odtwarzaj wszystkie pliki multimedialne, które są przechowywane na serwerze QNAP poprzez Airplay.

Dowiedz się więcej

Korzystaj z Plex, jako biblioteki multimediów

Przeglądaj perfekcyjnie zorganizowane multimedia przy pomocy Plex. Oglądaj programy TV oraz filmyna wszystkich urządzeniach Apple.

Dowiedz się więcej

Zalecane modele