QNAP Systems, Inc. - Network Attached Storage (NAS)

Language

Nejlepší úložné řešení pro uživatele počítačů Mac

Váš Mac je s Vámi, když sdílíte soubory s přáteli a kolegy, když vysíláte fotografie, videa a hudbu do jiných zařízení, a když zálohujete své soubory pomocí time machine. QNAP NAS je více, než jen centrální úložiště. QNAP NAS, založený na elegantním a intuitivním operačním systému QTS 4.3, je Váš snadno použitelný, přizpůsobitelný osobní server s rozsáhlou škálou řešení , k nimž patří například i velmi schopný správce souborů, správce záloh, multimediální centrum a mnoho dalšího! To vše máte k dispozici, aniž byste potřebovali složité znalosti informačních technologií. QNAP NAS umí kouzelně zjednodušit Váš život.

Proč potřebujete QNAP NAS

Tradiční přímo připojovaná úložiště (Directly Attached Storage, DAS)

Přímo připojované úložiště (DAS) je jakékoli úložné zařízení, které připojujete ke svému počítači kabelem USB, FireWire, neboThunderbolt. Obyčejně bývá cenově dostupnější, ale má několik omezení. DAS Vám neumožňuje pohodlný dálkový přístup k Vašim souborům, obnova dat je s ním pomalá a složitá a představuje velmi neefektivní přístup k sdílení a k synchronizaci.

Úložiště dat nové generace (NAS)

Síťové úložiště (Network Attached Storage, NAS) je Váš centrální úložný systém s větším počtem pevných disků, který je nepřetržitě připojený k síti. QNAP NAS je Váš přizpůsobitelný osobní server s rozsáhlou škálou řešení, kam patří mimo jiné velmi užitečný správce souborů, správce zálohování, správce stahování, přístupová práva, multimediální centrum, webový server, video dozorovací systém, virtualizační centrum, kontejnerové centrum a mnoho dalšího!

Vybaveno intuitivním operačním systémem QTS pro NAS

Inteligentní pracovní plocha operačního systému QTS je navržena speciálně pro podporu a umožnění Vaší práce. Při navrhování a výrobě systému QTS jeho autoři pamatovali na Vaši práci, aby Vám pomohli docílit vyšší produktivity při práci odkudkoli a kdykoli. Systém QTS je prostě navržen tak, aby splnil všechny vaše požadavky na ukládání souborů, správu, zálohování, virtualizaci, multimédia a dozor. Implementace výkonných podnikových aplikací a aplikací pro domácí zábavu nemůže být snazší, než s QNAP App Center.

Zjistěte si více

Rychlá a snadná konfigurace

Prvotní konfigurace QNAP NAS je rychlá a snadná. Konfigurace nikdy nebyla tak snadná, jako dnes.

Zjistěte si více

Zabezpečený přístup odkudkoli

Už žádné nošení externích HDD a USB! Teď máte přístup ke svým datům kdykoli, odkudkoli, z jakéhokoli zařízení a se zabezpečením.

Zjistěte si více

Neomezené rozšiřování

Nikdy Vám nedojde volná kapacita! QNAP Vám nabízí rozšiřující jednotky, které Vám umožní postupné rozšiřování dle potřeby.

Zjistěte si více

Zálohujte svůj Mac pomocí QNAP NAS

Zálohujte svůj Mac s Time Machine na NAS

QNAP NAS poskytuje uživatelům Mac OS bezpracné řešení zálohování dat na pracovní plochu. Už žádné ponechávání externích disků na zálohy Time Machine. Se svým QNAP NAS prostě jen nastavíte kapacitu na Turbo NAS, která bude vyhrazena pro zálohy dat Mac.

Zálohování z NAS na NAS

QNAP uživatelům nabízí rychlá a snadná řešení, jak zálohovat ze svého QNAP NAS na zařízení nacházející se na vzdáleném místě. Zálohujte svá data v reálném čase pomocí služby RTRR od QNAP, nebo využijte protokolu rsync, který je v oboru standardem. Snadnější už to nebude.

Zálohování na Cloud

Jestliže Vám nestačí zálohování na NAS, pak QNAP NAS má také integrovanou schopnost zálohování na některou z široké řady veřejných služeb prostředí Cloud, jako například Microsoft Azure, Amazon Glacier, Amazon S3, ElephantDrive, Google Cloud Storage, OpenStack Swift a WebDAV.

Zálohování jedním dotykem/ zálohování na externí médium

QNAP NAS poskytuje pohodlný způsob, jak zálohovat z externích zařízení, jako například digitálních fotoaparátů nebo disků USB na port rozhraní USB na předním panelu. Prostě stiskněte tlačítko "Kopírovat" a ihned můžete kopírovat data ze zařízení na NAS.

Nejoblíbenější funkce uživatelů Mac

Ochrana RAID

S konfigurací QNAP RAID jsou obavy ze ztrát dat způsobených náhodnými selháními pevných disků minimalizovány za každou cenu.

Zjistěte si více

Obnovení po havárii

Se zálohováním QNAP v reálném čase budou vaše projekty nebo soubory okamžitě zálohovány na NAS. Nepřijdete ani o jeden bit svých datových záloh, ani neztratíte přístup k nim z místa mimo pracoviště.

Zjistěte si více

Zabezpečené sdílení

Měli jste někdy potíže se zasíláním velkých souborů klientům, přátelům nebo rodině z důvodu omezení kladených na velikost souborů nebo z důvodu problematiky zabezpečení ?

Zjistěte si více

Váš soukromý Dropbox

S QNAP Qsync mohou být Vaše soubory synchronizovány napříč různými platformami, a soubory na svém NAS můžete snadno spravovat a upravovat dálkově právě tak, jak to děláte na počítači, kde se nacházejí.

Zjistěte si více

Přístup odkudkoli

Mobilní aplikace QNAP Vám umožňují spravovat, sdílet a zobrazovat Vaše soubory a využívat jich na Vašich mobilních zařízeních, včetně například zařízení iPhone a iPad. Zjistěte si více o našich mobilních aplikacích.

Zjistěte si více

Rozšiřování online

QNAP Vám dává flexibilitu, abyste mohli nejdříve rozvinout úložné řešení QNAP za minimální rozpočtové prostředky, a postupně jej pak rozšiřovat dle potřeby.

Zjistěte si více
Vaše nejdokonalejší multimediální centrum

S QNAP NAS mohou uživatelé využívat multimédia na zcela nové úrovni. Funguje jako domácí server, který Vám umožňuje centralizovat, zálohovat a obnovovat. Avšak kromě zálohování vám umožňuje také vysílat veškerý obsah přes zařízení s podporou Airplay, iTunes, Plex, DLNA a další.

Používejte svůj QNAP NAS jako velký server iTunes

Ukládejte a využívejte svou hudbu na svém QNAP NAS, z kterého se tak stane Váš server iTunes. Uvolněte si prostor na svém počítači Mac na důležité soubory a projekty.

Zjistěte si více

Streaming do Vaší Apple TV

Přehrávejte přes Airplay všechna svá média, která máte uložena na QNAP NAS. Nemějte péči o vyčerpání baterie a kapacity na svém iPhone, iPad, nebo Mac!

Zjistěte si více

Používejte Plex jako svou multimediální knihovnu

Podívejte se na svá dokonale uspořádaná multimédia s programem Plex. Užívejte si svých filmů a TV pořadů na svých zařízeních Apple.

Zjistěte si více

Doporučené modely

TS-x51+ Series TS-x53A Series TS-1685 Thunderbolt NAS
Zjistěte si více Zjistěte si více Zjistěte si více Zjistěte si více