DJ2 Live - QNAP

Language

DJ2 Live

DJ2 Live

Özel Canlı Video Akış ve Depolama

QNAP DJ2 Live, genel bulut hizmetlerine ölçeklenebilir canlı akış (Facebook, YouTube ve RTMP uç noktalarını destekleyen platformlar dahil) ile QNAP NAS üzerinden özel canlı akış sağlar. Aynı zamanda, daha sonra oynatmak için videolar ve yayınlar için güvenli depolama alanı sağlar; bir kerelik bir akışı birden çok kullanım için materyal haline getirir.

DJ2 Live

Canlı yayını kimler kullanır

Sürekli bağlantılı yaşam tarzlarımızla, canlı yayın, gelişen haber hikayelerini izlemek, en yeni video oyunlarını izlemek, kurumsal konferansları izlemek, kurs okumak ve çok daha fazlasını içeren geniş bir etkinlik yelpazesiyle popüler hale gelmeye başlamıştır. Canlı akışın benzersiz niteliği, flama ile benzeri görülmemiş izleyici etkileşimi sağladığından, şirketler ve bireyler doğru araçlarla bu büyüyen eğilimi kullanabilirler.

Canlı yayını kimler kullanır Canlı yayını kimler kullanır Canlı yayını kimler kullanır

Hepsi Birarada: Stream, Mağaza ve Paylaş

QNAP'ın DJ2 Live, özel bir buluta dayalı özel canlı yayın platformudur. Kaydedilen tüm canlı videoları özel, güvenli, yüksek kapasiteli QNAP NAS cihazınızda saklar. En iyi verimi almak ve yararlanabilmek için tüm video akışlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmek için kaydedilmiş videoları oynatabilir veya yeniden paylaşabilirsiniz.

 • Stream Stream

 • Store Store

 • Playback & Share Playback & Share

DJ2 Live nasıl çalışır

DJ2 Live, kaynak medyadan (ekran yakalama kutusu veya bir ses arabirimine sahip bir video kamera) bir video veya ses kodlayıcısı (OBS / XSplit) ile sayısallaştırılmış sinyalleri alır, ardından QNAP NAS üzerinden canlı akışlar yayınlar. Güvenli bir İntranet'te canlı yayınlamanın yanı sıra, videoları Facebook veya YouTube gibi RTMP'yi (Gerçek Zamanlı İleti Protokolü) destekleyen birden çok çevrimiçi platformda aynı anda akışla izleyerek daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

DJ2 Live nasıl çalışır DJ2 Live nasıl çalışır

DJ2 LiveÖzellikleri

 • Cloud Streaming Hazır Cloud Streaming Hazır

  Erişimi artırmak için videoları RTMP protokolünü destekleyen birden fazla çevrimiçi platformda izleyin.

 • Oynatma ve Yeniden paylaşma Oynatma ve Yeniden paylaşma

  İleride oynatma ve yeniden paylaşım için videoları ve yayınları NAS'da saklayın.

 • Ölçeklenebilir Canlı Yayın - CDN Ready Ölçeklenebilir Canlı Yayın - CDN Ready

  CDN, internet bant genişliğini korumakta ve videoları sorunsuz oynatmada yardımcı olmaktadır.

 • Erişim Kontrolleri Erişim Kontrolleri

  Kullanıcıların bir Google Hesabını kullanarak oturum açmasına izin veren Google OAuth kimlik doğrulamasını ve yetkilendirmeyi destekler.

 • Güvenli Bağlantı Güvenli Bağlantı

  Görüntüleyenlerin güvenli bir şekilde erişebilmesini sağlamak için SSL (Güvenli Yuva Katmanı) şifreli bağlantıyı destekler..

 • 4K Canlı Video Çözümü 4K Canlı Video Çözümü

  QNAP NAS, 4K video dosyaları için büyük bir depolama potansiyeli sağlar. Intranet kullanıcıları, 4K akış için 10GbE bağlantısının tadını çıkarabilirler. Internet izleyicileri bant genişliği temelinde bir video çözünürlüğü seçebilir.

Ekosistem Ortakları

 • IEI USB 3.0 Sıkıştırılmamış Full HD Yakalama Kutusu, kullanıcılara HDMI cihazlarından canlı HD2 Live yoluyla yüksek çözünürlükte görüntüler çekme olanağı tanır.
  >>Daha fazla bilgi edin

 • XSplit, DJ2 Live aracılığıyla canlı video yayını ve zengin üretim efektleri sunar.
  >>Daha fazla bilgi edin

Şimdi DJ2'yi Al

Şimdi DJ2'yi Al
Şimdi DJ2'yi Al

Sistem gereksinimleri:

 1. Desteklenen NAS: TS-x51, TS-x51A, TS-x51+, TBS-x53A, TS-x53A, TS-x53B, TS-x53 Pro, TS-x70, TS-x71, ve TVS-x82 serisi kule ve rafa monte NAS
 2. QTS 4.3 (or later)
 3. Minimum 2GB RAM

Not: DJ2 Live, akışlı bir uygulama (XSplit, OBS veya CameraFi Canlı). Akan hizmet sistemi gereksinimleri için lütfen bu uygulama sağlayıcılarının web sitelerini ziyaret edin.