Serwery NAS firmy QNAP - oficjalna strona w Polsce (NAS)

Language

Nigdy nie mów nigdy. Utrata danych może się zdarzyć

ZABEZPIECZ PLIKI WE WŁAŚCIWY SPOSÓB

BEZPIECZNA PRZYSTAŃ DLA TWOICH PLIKÓW


Dobrze by było nigdy nie stracić telefonu czy nie zobaczyć niebieskiego ekranu na wyświetlaczu komputera, ale rzeczywistość jest inna. Utworzenie kopii zapasowej na serwerze NAS (w sieciowej pamięci masowej) zapewnia spokój, ponieważ pliki są bezpiecznie przechowywane w centralnym systemie chroniącym je przed uszkodzeniem, klęskami żywiołowymi, awariami sprzętu, błędami ludzkimi i innymi niepożądanymi zdarzeniami.

Zacznij korzystać!

QNAP CHRONI TWOJE PLIKI PRZED


Klęskami żywiołowymi

Katastrofy naturalne, których nie można przewidzieć, mogą skutkować utratą danych

Awariami

Dyski nie działają w nieskończoność! Średni czas eksploatacji to mniej więcej 4 lata

Przestępstwami/kradzieżą

Włamania hakerów, instalacja oprogramowania wymuszającego okup, kradzieże zdarzają się codziennie

Błędami ludzkimi

Popełniamy błędy, celowo i nieumyślnie!

CONTENT

1. KLĘSKI ŻYWIOŁOWE: WALCZYMY Z NIESPODZIEWANYM

Klęski żywiołowe zwykle nadchodzą nagle, więc niezabezpieczone pliki mogą być zagrożone. Pliki na urządzeniach, w tym komputerach, tabletach, telefonach, dyskach zewnętrznych i serwerach NAS, mogą zostać uszkodzone lub utracone. Wspomniane klęski to najczęściej pożary, trzęsienia ziemi, powodzie i inne niespodziewane zdarzenia, które mogą spowodować szkody w domu lub biurze.

2. AWARIA: RZECZY CZASEM SIĘ PSUJĄ

Nic nie trwa wiecznie. Zapewne znasz to z autopsji. Komputery, telefony, tablety, a szczególnie dyski twarde ulegają awarii w wyniku nadużywania lub po prostu upływu czasu. Awaria może również oznaczać, że Twoje urządzenia po prostu mają Cię dość.

CONTENT
CONTENT

3. PRZESTĘPSTWO: GDY KTOŚ SIĘGA PO TO, CO NALEŻY DO CIEBIE

Cyberprzestępstwa związane z nieupoważnionym dostępem do plików miewają katastroficzne skutki. Obejmują kradzież, ataki hakerów, sabotaż i złośliwe działania związane z infekcją wirusami, robakami czy przejęciem fizycznych nośników. A chmura? Czy można jej całkowicie zaufać i na niej polegać? Czy wiadomo, gdzie i czym dokładnie jest chmura?

4. BŁĄD LUDZKI: WSZYSCY POPEŁNIAMY BŁĘDY

Ludzie popełniają błędy niemal codziennie, np. przypadkowo usuwają pliki lub programy, gubią dokumenty. Czasem dochodzi do pomyłek administracyjnych lub braku możliwości odczytania nieznanych formatów plików. Celowe usunięcie pliku lub programu można traktować jak katastrofę będącą skutkiem błędu człowieka.

CONTENT

QNAP WALCZY Z UTRATĄ DANYCH


Dowiedz się więcej o tym, co QNAP może zrobić dla ochrony Twoich danych przed utratą. Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów, przesuń kursor nad pomarańczowe ikony i ptaszki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o każdym z typów ochrony, odwiedź naszą witrynę znajdującą się pod adresem www.qnap.com.

RAID ZDALNE TWORZENIE KOPII ZAPASOWYCH MIGAWKA SZYFROWANIE BEZPOŚREDNIA KOPIA ZAPASOWA
KATASTROFY
KLĘSKI ŻYWIOŁOWE
AWARIA ZASILANIA
AWARIA
AWARIA DYSKU TWARDEGO
AWARIA URZĄDZEŃ
AWARIA NAS
PRZESTĘPSTWO
KRADZIEŻ FIZYCZNA
BŁĄD LUDZKI
PRZYPADKOWE USUNIĘCIE LUB ZMIANA
USZKODZENIE DANYCH