Browser Station - QNAP

Language

SQFloorKit R2

Browser Station

Bezpieczny i dogodny dostęp do sieci prywatnych

Aplikacja Browser Station dostarcza wirtualne przeglądarki w urządzeniu QNAP NAS, umożliwiając zdalny dostęp do danych chronionych wewnątrz tej samej sieci LAN jako QNAP NAS, bez konieczności wprowadzania skomplikowanych ustawień VPN. Jest rozwiązaniem prostym, wygodnym i bezpiecznym.

  • Zaszyfrowany dostęp zdalny oraz ruch sieciowy

  • Usuwa ograniczenia geograficzne i odblokowuje witryny internetowe

  • Pobieranie plików bezpośrednio na serwer NAS

Zaszyfrowany dostęp i odblokowywanie witryn internetowych

Podczas podróży lub pracy z domu/biura zdalnego, niezbędny jest zdalny dostęp do serwerów prywatnych firmy, który wymaga uwierzytelniania. Wirtualne przeglądarki dostarczane przez Browser Station zapewniają łatwy dostęp do zasobów sieci LAN z urządzeń zdalnych bez konieczności korzystania z serwera proxy lub VPN oraz czerpią korzyści z bezpieczeństwa i prywatności online.

Pobieranie plików bezpośrednio na serwer NAS

Można określić folder udostępniony NAS do pobierania plików (w tym załączników do wiadomości e-mail oraz z witryn internetowych) podczas korzystania z wirtualnych przeglądarek w aplikacji Browser Station.

Uwaga: Aplikacja Browser Station nie obsługuje transmisji audio lub wideo.

Intuicyjny interfejs zarządzania

Łatwy w obsłudze interfejs umożliwia otwieranie wielu przeglądarek w jednym interfejsie, a także łatwe zarządzanie wszystkimi przeglądarkami poprzez wyświetlanie informacji na ich temat w czasie rzeczywistym, w tym informacji o użytkownikach, użyciu systemu NAS, czasie utworzenia, dziennikach, itd.

Uwaga: Aplikacja Browser Station obecnie obsługuje tylko Google Chrome™.

Przeglądarki zachowują swój obecny stan

Aplikacja Browser Station zachowuje bieżący stan poszczególnych przeglądarek, w tym otwarte karty, zakładki, historię przeglądania, listy do przeczytania, itp.

Zainstaluj rozszerzenie przeglądarki QNAP Qfinder

Możesz zainstalować rozszerzenie przeglądarki QNAP Qfinder, aby wygodniej i szybko znaleźć i uzyskać dostęp do urządzenia QNAP NAS przez sieć LAN.

Kup Browser Station teraz