QNAP - QTS 4.2

Language

QTS 4.2 Úvod k přehledu

QTS 4.2

QTS 4.2 Úvod

Posilte svůj život v podnikání i v domácnosti

QTS 4.2 pokračuje v evoluci uživatelského rozhraní NAS se svým svěžím vzhledem a mnoha novými funkcemi a vylepšeními, čímž Vás posiluje, abyste ve své práci i při hře dosahovali lepších výsledků. Protože QTS uchovává Vaše data v bezpečí a přesto dostupná odevšud, můžete ovládnout sílu, která v datech spočívá, a probádat tak více možností. Zjistěte si, jak se QTS změnilo a co Vám umožňuje provádět.

* Applicable apps may vary depending on models. Please refer to the software specification table for details.

QTS 4.2 Úvod

Předělané rozhraní. Osvěžující displej.

Při navigaci v QTS 4.2 pocítíte větší důraz na detail, který přináší zdokonalený zážitek ze sledování obsahu. Vzhledem k modernímu plochému rozhraní optimalizujícímu dobu načítání, průsvitným přihlašovacím oknům, bezrámcovému prohlížeči médií a novému recyklačnímu koši bude Váš prožitek z NAS inteligentnější, hladší a okázalejší.

Revamped Interface - Login Window
Revamped Interface - Frameless mode
Revamped Interface - Flat design
Revamped Interface - Recycle bin
  • Přihlašovací okno. Přihlašujte se ke svému QTS z elegantně navrženého průsvitného okna.
  • Bezrámcový režim. S bezrámcovým režimem uvidíte více detailů obrazu.
  • Plochý koncepce. Nová koncepce uživatelského rozhraní zavádí moderní plochý vzhled a snižuje dobu načítání pro zlepšení prožitku uživatelů.
  • Odpadkový koš. Soubory můžete vysypávat nebo obnovovat přímo z pracovní plochy.

Užívejte si úchvatný multimediální zážitek

QTS 4.2 Vám přinese multimediální prožitek zcela nové úrovně. Nyní s pomocí multimediálních ovládacích prvků s více zónami, můžete centrálně vysílat média do různých koutů na jediném zařízení přes Bluetooth, zařízení USB připojená k NAS, HDMI, DLNA, Apple TV a Chromecast. HD Station dodává mnoho užitečných aplikací a podporu víceúlohového provozu, čímž Vám umožní dosahovat více. Renovovaná Photo Station se svým režimem galerie, správcovským režimem, praktickou lištou kontrolní nabídky, vylepšenými mechanismy sdílení a dalšími funkcemi poskytuje vynikající prožitek z prohlížení obsahu. Video Station Vám nyní umožňuje přímo vyhledávat titulky online, importovat a vytvářet přizpůsobené klasifikace videí. Vzhledem k ovládání práv uživatelů mohou i Vaši přátelé využívat pohodlí Download Station s více protokoly a s podporou služeb.

Užívejte si úchvatný multimediální zážitek

Optimalizovaná správa úložišť a zálohování

QTS 4.2 poskytuje optimalizovanou správu dat, akceleraci SSD cache a obsáhlá zálohovací řešení k vylepšení efektivity a výkonnosti podnikání. Renovovaný Storage Manager přidává praktický nástroj k pořizování snímků, čímž Vám umožňuje systematicky zálohovat snímky svazků a LUN pro budoucí obnovení ze zálohy. Migrace dat je usnadněna rozšiřujícími kryty JBOD nevyžadujícími žádnou síťovou konektivitu. Řízení verzí podporuje více verzí záloh a umožňuje Vám uvést data zpět do jakéhokoli bodu v minulosti. Kromě zálohování dat na svůj NAS můžete zálohovat také data za svého NAS na službu cloud v rámci všezahrnujícího řešení pro obnovení po havárii. QTS 4.2 podporuje takéklientský webový doplněk vSphere, aby Vám umožnil centrální správu Vašeho NAS a Vašich virtuálních počítačů (VM).

Optimalizovaná správa úložišť a zálohování

Flexibilní Hybridní přístup k virtualizaci

Čím dál více podniků nyní nasazuje virtuální stroje pro vylepšení své efektivity IT nebo prostě i jen pro správu systému. Společnost QNAP si tohoto trendu povšimla a zaujala vůdčí postavení v oblasti dodávání hybridních virtualizačních řešení tím, že uvedla Virtualization Station a Container Station. Aktualizovaná Virtualization Station zavádí koncepci softwarově definované sítě (SDN) a přináší větší výhody pro flexibilní sítě, nákladovou efektivitu a neomezený potenciál širších aplikačních scénářů. Nová Container Station exkluzivně integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker, takže Vám umožní provozovat na QNAP NAS několik samostatných operačních systémů Linux, jakož i stahovat aplikace z integrovaného Docker Hub Registry. Ať už jsou Vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout, že QNAP Vám dodá celou škálu virtualizačních úloh.

  • Virtualization Station
    Virtualization Station
  • Container Station
    Container Station

Chraňte svá data vyšším zabezpečením

Bezpečí vašich dat je vždy naší prvořadou prioritou. Po aktivaci dvoukrokového ověřování bude muset každý, kdo se chce přihlásit ke QTS, zadat ověřovací kód vygenerovaný autentizační aplikací. V nastavení práv můžete nakonfigurovat 256-bitové šifrování AES pro své sdílené složky, v nastavení serveru VPN přímo v QTS můžete s vyšším zabezpečením povolit L2TP/IPsec, a nechat si zasílat upozornění o výstrahách pro Váš NAS pomocí mobilní aplikace Qmanager. Další bezpečnostní volby umožňují, abyste svá data měli vždy pod kontrolou.

Chraňte svá data vyšším zabezpečením

Zvyšujte produktivitu pomocí
úžasných nástrojů

QTS 4.2 poskytuje široké spektrum užitečných nástrojů a aplikací, s kterými bude Vaše práce vždy přehledná, efektivní a mnohem produktivnější. Můžete si zobrazovat kancelářské dokumenty online a pomocí File Station využívat pohodlného přístupu k ostatním službám prostředí cloud. myQNAPcloud Vám umožňuje snadno monitorovat více NAS na ovládacím panelu a zabezpečeně sdílet soubory pomocí ovládání QID. Qsync je vylepšen o centralizovanou správu, takže Vám umožní konfigurovat jediným kliknutím více různých nastavení NAS. Také můžete používat Q’center k centrálnímu monitorování a správě více NAS nacházejících se na různých místech. Gmail Backup Vám poskytuje snadnou metodu, jak dle potřeby zálohovat a obnovovat účty služby Gmail. Všechny tyto užitečné nástroje a utility Vám usnadňují práci, abyste se mohli soustředit na to, na čem více záleží.

Zvyšujte produktivitu pomocí úžasných nástrojů